Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

tolatni egy póttal se tudok
2 tengelyessel sosem ment
szalma
de csak a földről kihúzni a végére utána 3-3 befelé
Ezt csak szeretnéd látni ! 😉
fogyott mióta utoljára láttam(gondolkodós)
Na ez a pink meg nagyon rendben van !
Tolatni mégnagyobb móka lenne !
azt mit csinálsz 6 pótkocsi istálló szarral? 😆
akkor a sima CE-mel vezethetném én is. Gondolom a magas nagy súlyközéppontú járműnek annyi a különleges vezetéstechnikája, hogy ne 60-al akarjunk vele átmenni egy körforgalmon(gondolkodós)
nekem meg olyan jogsim van higy húzhatok 6 pótkocsit a traktorral
igaz kanyarodni nem nagyon kell vele, kb olyan az ív mint a mozdonynak 😂
Igen , ez lenne a lényeg , sokszor buszokon is életeket mentene , meg a teherjárműveken is !
Régen ez kellett a trelerre pl. rakodógépek szállításàhoz is ! A mixerhez túlsúly túlméret , F3 a pumpàhoz meg különleges felépítmény F4 kellett , és mivel tanulta az ember , jó eséllyel nem burította fel az első kanyarba ! Mint itt a rossz pèldánál ! Ma màr sima kezdő C-vel vezethető a mixer is és a pumpa is ! Sima E-vel meg a trailer is !
Az a túlsúly túlméret és a különleges felèpítmény volt , míg meg nem szüntették ! Ahol tanították hogyan kell kanyarodni pl ilyen magas súlyközéppontú járművel !
az arány a lényeg, szerintem többet használ mint amikor bajt okoz
pl múlt héten halt meg egy ismerős csaj mert elkaptak egy oszlopot, aki be volt kötve túlélte aki nem volt az meg nem
én még a városban is bekapcsolom. Mondjuk én meg így szoktam meg(kezeit széttáró)
mer az 1,1-es zizin nincs öv te buta 😆
Szerintem még az 1,4-esen sincs 😅
az mit takart az az f3-f4 jogsi?
Ezt nehéz megmondani. Az öv soxor életet ment de van amikor pont nem jó, ha kötve van. De öves témában zotya a szakértő majd jön azt elmondja(kezeit széttáró)
(meghajlós)
Írtam már ,sajnos ez rossz szokás ! Ha egész nap csak vezetnénk mint a kamionosok ,lehet könnyebb lenne elviselni bekapcsolva ! 😒
Akkor mé kell ki-be ugrálni? Mellesleg nem értek a mixerkocsihoz, se a pumpához, de itt nem is ez volt a lényeg. Inkább az, hogy nem kapcsoljátok be az övet - főleg te, akit pedig már úgy raktak össze egyszer, mint jóllakott napközis a legót ☹️
Ez a pumpával nemált rá sehova , ez egy mixer , köze nincs a pumpához ! Egyébként valamikor ezért volt kötelező ezekhez az F3-F4 jogsi , amit megszüntettek , nekem még muszàj volt 1987-ben !
Ja, el is hiszem, útközben mennyit kell ki-be ugrálnotok... Ennek a szerencsétlennek se akkor lett baja, mikor a pumpával ráállt, manőverezett, hanem mikor ment az országúton.
Hát sajna az övet csak arra fejlesztették, hogy ütközés estén rögzítse a testet. Sajna a hülyeség ellen nem véd... próbálkoztak baszott hangos csipogókkal, amik vinnyognak, ha nincs bekapcsolva, de az igazán leleményesek ezt kiköttetik, vagy becsatolják maguk mögött.
Hiába, az ész mindent legyőz! 😁
Lehet!
ha be van kötve, már dögszag van neki