Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tapasztalatbol,honnan mashonnan?
Honnan tudnád te ezt?
Hogyneertenem,rohadtnehez volt mert csak egy volt pink,a masik ketto kek.Probaltal mar megbekiteni tubas es trombitast kek vizaggyal?
Rosszabb mint a gyerek tiz ora passzat hatsoulesen rohsztva.Vernyog rendesen.
Nincsen, de van unokaocsém és unokahúgom 2és 4évesek. A 4évessel már azt mondom hogy lehet. Amíg a kicsi nem volt és a nagy csak 2éves volt, volt egy borzalmas olasz nyaralásuk. Soha többet ilyen pici gyerekkel ilyen messze. Itthon is vannak szép helyek, 1-2óra utazás, bármi probléma van, haza tudsz jönni.
A dobozos mar nincs szetrohadva,azt megvakargattam egy evig es nuku rozsda.Jo,hat legyen 15 nekem dosztmindegy milyen kotvánnyal aszalsz gorogorszagig pareves csemeteket.Tuti kitikkadnak,de legalabb hozzajukvaghatsz egy szar tabletet hogy kussz ne vernyogjatok hogy unalmas gorogbe csettegni 35 fokban,nezzetek tomasz a gozmozdonyt tizorat.
Nem érted.Mondtam,látszik hogy egyedül vagy.
Te nem ágyat kókányólsz véletlen a szétrohadt dobozosba?És amúgy 3 gyerek,a passat meg nem 10 éves.
Fuvoszenekarra?
Nem,nekik 3db 360xx240 es vizagyat szurtem ki pink huzattal.
Eleve ott van blodi,ki mereszel ugy a balatonra menni,az ott offlimit.
Van ez a modja a lakokocsizasnak.De azt nemet meg holland nyuggerek csinaljak.
Egy kastenwagennel meg lehet mobilisabban csinalni.Kinezel egy tajegseget,mondjuk mittomen durmitor.Ott letamaasztod egy felreeso helyen a bodet,elmesz raftingolni,vegigmaszol egy hegyi osvenyt,vagy kaitszorfolsz,barmit.Ha esik vagy megunod arrebbmesz egy 150-200 km-t,es ott meg tekesz biciklivel.
En spec motorral csinalnam es ket honapig.Teljesen kotetlen.
De blodi mindjar jon es aszongya csak ugy lehet hogy kiszamolsz gorogben ket gyereket ket felnottet beulsz a tizeves passatba egyseggel 1500 km ket het,punktum csak ugy lehet.
De 2 literes CR dizel legyen a passat.
Mer o ugy csinalja.
Van gyereked?
Te már csak tudod.....
Egy ágyas szobákkal gondolom.
Én attól tudok kiégni amikor 1-2 éves kisgyerekekkel mennek a tengerre vagy repülnek nyaralni. Szegény gyerek semmit sem fog fel belőle, cserébe rizikós egy ilyen nagy utazás. És amúgy igazad van, biztos nem lennék a csigaházban ennyi pénzèrt plusz a csigaház ára plusz a szenvedés míg lejutsz vele valahova. Balatonra meg csigaházzal menni… eleve Balatonra menni 🤷🏼‍♂️
Nem apartman,nincs benn konyha,meg konyhaban kenyelmetlen lengyel alsopolcos kanape.
Igazabol nem,csak a helyet adtam meg,szurtem ket agyra meg kivancsisagbol egyre es kidobott 4-et vagy 3 at.Egyfore siman egy nagyagyasbol 6-8 es jeeeee pont fele volt,nem spartman,egy hostel volt 13e meg apro.Az csak egy agy kozos furdovel.
Naggyabol 5-6 perc.
Nem ez a lenyeg,ha beruhazok egy lakocuccra akkor nem fizetek a kerekek alatti foldert,a park4night alkalmazas pont az ingyen latogathato helyek mutatasaert van,jobbara szervizhelyek is.Par nap ott vagy es annyi.
Ha egyseggel blodisen lemennek gorobe heringet jatszani a parton mig a gyerkocok doglott tengeri csillagot bokdosnek en is apartmant neznek ket hetre sokfovel meg napaggyal.
Most gondolom sokáig kerested hogy találj egy szállást aminél így van. De általában ez úgy néz ki hogy egy apartmant adnak ki fix összegért, akkor is ha ketten és ha tizenketten veszitek ki.
Ahol neztem ugy volt,te szerencsecsomag.
Legkozelebb majd 5 fore vagy fuvoszenekarra nezek bazeg.
Mert szerinted ha egy fő 20ezer akkor mondjuk 5 fő 5x20ezer?Hát jó tudatlan vagy,látszik egyedül vagy mint a remete a hegyen.
144ezer 1hétre… ennyiért elvagyunk 1hetet montenegroban simán.
Baszki az 1 fo/ejszaka a tipikus ar,mivel fasz se foglalkozik ki mennyi fovel indul nem irom le kulon hogy de ket fovel ennyi,harommal meg gyerekkel annyi,es ha kiselefantot meg a cirkuszi akrobatabol otot viszek amannyi.
Feltetelezek neminemu onallosagot es matektudast hogy be tudod szorozni az alapot az utazni kivant mennyiseggel.
De hat amilyen debil vagy mellement a feltetelezes.
No,a ketfos egyagyas szoba 42579 reggelivel es idegenforgalmi dijjal.
Felfogod?
Pont te indultál ki magadból,te kezdtél példálozni az egy ágyas szállásokkal.
Kb tele a komplett alpok motoros turazoknal fullon.
Szerinted mi denki blodi nyaralo modban megy,es csak ugy ahogy blodi?
Megint magadbol indulsz ki.
Reális adatokat nézzél.Egyedül ki megy nyaralni?Normális ember nem.Csak nézz meg mondjuk egy olyat hogy két felnőtt két gyerek augusztus 12-től 20ig.
Mondjuk a büdös eletbe nem fizetnek kempinghelyert ennyit.
Ha lesz lakoautom csak biwakolasra hasznalnam.