Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Megtöbbszörözi a tűzgyorsaságot. Ha a célpont csak igen rövid ideig van a célkeresztben, a lehető legtöbb lövedéket kell arrafelé indítani - aztán gondolom ez áll kazlakban nekik. A németek és a finnek is csináltak hasonlót a 2.VH alatt, mert így volt olcsó és gyors valami használhatót összehozni. "Te Jürgen, emlékszel arra a Villar Perosa cuccra, amit a digóknál láttunk? Csináljunk olyat a harmincnégyesből." :D
futóműben nekem is zörög valami, majd műszaki előtt kiderül mi lehet az, mondtam is ha valami hiba van csinálják majd meg
Annak nincs olyan lotavja, mint egy AK-nak. Meg lehet, hogy ezt a loszert tomegben tudja gyartani, soretest meg nem annyira.
Meg a csoletoros jatek, esetleg a eloagyszannal vackolas...
fene se tudja, elég nagy szórása van a csöveknek szóval kis drónokra szerintem nem lehet rossz, ami egyedül szar lehet az a 30as tár, másodpercek alatt kifogy újratölteni meg percek
Total ertelmetlen.
Egy soretessel tobbre megy.
A cel szentesiti az eszkozt.
Es ezt most szo szerint.
Vagy.
Szegeny ember vizzel foz.
Tavaly muszakiztam,teljes futomu kopo dolgok+bolcso szilentek,teljes fek kopo dolgok,plusz olaj,es egy pici rozsdavakarás.
Idenre hatravan egy leomlocsere meg egy tetokarpit.
Lutz es ikea urak jobban csinaljak mint en.
ez legalább 2 hét bála hordás lesz, nem 2-3 nap
alkatrészek+műszaki+olajcsere beleér a 250ezerbe
Persze, kamuzol itt nekünk, közben az xxxlucc meg ikeja úr is milliárdos a bútor biznyicből 😃 amíg el tucc menni motorkálni, addig nincs nagy baj... légy pozitív.
Ja,es ezt megszakertened?Ez most miert?
http://youtu.be/W615KzWr4m8
Akkor itt a hetvege meg mondjuk szerdaig a munkahet,be kene potolni nem?
ma nem volt fetrengés mert elmentem az opelért és egész nap sírdogáltam a garázsban hogy ennyibe került
hétvágén beleteszem a lámpákat kipufogót lengéscsillapítót aztán jövő héten valamikor megy műszakira
aztán új lámpák a polcra megy vissza a régi törött szett mert úgy is csak összebasznám a következő műszakira
Mai nap pl nem az tortent,a peca bojlizas es a kanapen fetrenges helyett osszekeszitettem ket vevo kifizetett cuccat,egy masiket elinditottam utnak,kozben a bemutatoterben kikeszitettem ket garniturat.
Meg némi penzmag is jott be.
Pletykaszintu infok alapjan en eddig szerencses vagyok hogy a tavalyi felevet hoztam szamokban.
En picit pesszimista vagyok.
Allitolag ez a kezdet.
De legalabb javult az izuleteim allapota,siman fajdalmak nelkul elmotorozgattam 350km-t mult szombaton melo helyett.
Honap vegen tervben van egy erdelyi hetvege haverokkal.
Szallas foglalva.
Augusztusban meg a glocner-odavissza egyhetvege alatt opusz lesz.Kivancsisagbol.
Ha nem 24 lesz a valsag melypontja akkor jobb lesz a hosszuhetvegek napjai,lesz negynapos is.
nem tud menni várja a vevőket
Sok dolog van ami hatraltat.Jelenleg a motoros hosszabb tavu turazas egy kicsi visszabb szorult a prioritasi sorrendben.
Kurva jo idö van a dollmitokban, Zoli most kellett volna jönnöd. Se hőség se eső, tiszta idő, ellátni a világ végére
Főleg német, olasz és remélhetőleg északból is belefér valami attól függően, hogy az olasz parton mennyire jó idő lesz és meddig maradunk ott, nejék repkednek én meg kocsival utánuk. 😒 😆
Elég ha csak elmeséled mi volt.
megosztom én ezt veletek is(kezeit széttáró) nincs semmi szégyelni valóm 😅
De lehetőleg csak neki, privátban küldd el a képeket.
fotózzam?
Próbáld ki.Reggel indulj el a dolgodra egy szál pöcsbe,aztán este megbeszéljük mi volt.
? diszkriminálnak a felöltözöttekkel szemben? 😅
Mert nem mehetsz meztelenül.Megbüntetnek.