Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Meg is fog dogleni mind.
ezerszám isszák a marhák és mind él, szóval nagyon szar nem lehet, igaz én se innám meg csak szűrve
Nem is attolfelek, amit latok, hanem amit nem.
(meghajlós)
meg én (kezeit széttáró)
fürdőgatya minek ha van bankkártya?
hová mentek?
ezek a parasztvakítások az extrákkal a bogyó baromságai nekem a mostani full fapad is náza(kezeit széttáró)
Aki trabanton wartburgon passáton edződött annak minden mostani kocsi ürtechnológia 😂
van egy 5 megapixeles elektromos fényképezőgépem. igaz a blende fedőt néha nekem kell a körmömmel szétnyitni, néha egy kicsit makacskodik, hogy nem fényképez de azért a horgászatos fotóimat lehet vele látni amit felteszek ide 😆
A csúcs gépem a lumix ami 40 ezer volt most 80 az ára ami nekem való volt víz és ütésálló az meg megadta magát így bocsánatot kellett kérnem a régi szamszungtól 😆 az a rohadék lumixnak vlamiért tönkre ment az autófokusza csak homályosfelvételeket tud csinálni úgy, hogy megmarad dísznek mert egyébként meg szép narancssárga 😆
Megszűnt a fieszta? (hüledezős)
Csordás Tibit pedig nagyon csíptem(meghajlós)
a dvcs meglehetősen tiszta, a kígyós befolyó felett kb balaton tisztaságú, másfél méteres vízben simán látni a beszórt kukorica szemeket
Ha en egyszer is olyan hulye leszek,hogy elo vizbe kenjem a kepemet, akkor az legyen az en bajom.
Nem mossa, mert mi van ja te épp még lejjebb mosod az arcodat a vízben? Úriember ilyet nem csinál! 🤣
Mosd bele a vizfolyas szerint lejjebb.
En azert egy napig kibirom kulazas nelkul, igaz,akkor is vinnek magammal, mert ki tudja, mit zabalok ossze.
ja és nem mosom bele a seggem a csatornába elmegy a hal egyből
szinte mindig egy éjszakára megyek csak ki
ha haverok kint maradnak akkor vagyok csak napközben
2 nap pont elég a csatorna parton
Ket napos vadkempingre en pl. el sem indulnek...
Es pecazaskor amugy is minek barmilyen torlo? Nem vizparton vagy?
:-)
budipapírt sosem viszek
nedves törlőt alkalmazok, avval fürdeni is lehet 😁
de a szappan meg ilyenek amúgy is alap, azt a 2 napos pecához is viszek
Fogkefet es wc papirt en mindig viszek, mondjuk mast is, de ez alap.
anno egész krakkót villamossal jártuk be és még jegyet se használtunk 🤣
igaz pesten se sokat rongáltam a jegykezelőt....
Pedig jobban tennéd, mert a legtöbb belvárosban ilyenkor szezonyban szinte lehetetlen parkolni, azt is drágán.
Mi bejártuk délspanyol egy részét HÉV-vel (vagy nem tudom, mi a besorolása, metró-szerű, de városok közt is megy, felszínen.) Máltán meg buszoztunk mindenhova, olcsó és gyors, meg nem volt kedvem amaz oldalon tökéletlenkedni - azt biztosan elbaxtam volna párx 😃
Akk,az valtozik.Hol zold,hol nem,hol le megy hol fel,hol meleg van hol hideg.
Es kevesebb a gyalogos turi,pacskerban.
A hegyek, völgyek és szerpentinek is. 😶
Minek nezni a varost,mind ugyanolyan.