Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem hinném hogy az asszonykája motoros csizmában menne várostnézni 😂
Papucs csak strandra,szandal a buzis.
Motoros csizmahoz kell.
Vagy azok kezdenek egy 2 napos gyakorlatra pótkocsival cuccot vinni. 😬
Néztük, de illetve ha megállunk a külvárosokban akkor be mászkálhatunk, de kihagynám a tömegközlekedést.
küld el egy dél amerikai túlélőtáborba pár hónapra
aztán normálisan fog üzemelni 😂
Meg a pipi
nyáron?
papucshoz szandálhoz csak a buzik vesznek fel zoknit
Fürdőgatya bankkártya,ennyi kell.
Azért ennek utána néznék,ezek a kitíltások bizonyos városok bizonyos részeire vonatkoznak.Egyáltalán nem biztos hogy titeket konkrétan érintene.
Beszéld meg a nejemmel, repülővel mennek és a kézipoggyászt úgy értelmezi amit egy nagyobb banyatankra fel bír spaniferezni és nem több 70kg-nál, kb ilyet akar felvinni. 😒
Zokni?
nem kell annyi cuccot vinni
napi 1 gatya 1 póló meg 2 rövidnadrág mellé egy pulóver
evvel ki lehet húzni egy 2 hetes nyaralást
egy teszkós fila hátizsákba minden belefér
Van, de azzal is jó ha harmada cucc belefér mint a citroenbe, csak az ugye euro4-es amiket kitiltottak a látogatni kívánt városokból.
telefonos beszélgetés helyett személyes beszélgetés kell
50 éve nem kellett függeni a csippektől 😉
Ford Ranger raptor ala ne add. 😄
Meg a gaznal sem tudjak kivaltani,dől a spanyol kikotokon az orosz LNG.
Akkor gond lesz a samsunggal mer a 32-ben is mediatek kinai cshipset van. 😆
Mondjuk az 52 legalabb egy 720 as snapdragon amcsi chip. 😆
De az 54 fel a fejjel sajat koreai exynos-al megy.
Meg mindig maradok a kinai-amcsi vonalon.
Nekem a 13 lite szimpatikus,csak varom hogy lejjebb csusszon az ara.
Hát.....ha főnök azt mondja......
tetőboxot kell venni, abban elfér a cucc
most vett sógor is egyet mert a 3 napis nyaralásra sem férnek el a kombiba(2db felnőtt 2db 5 éven aluli gyerek)
mutogatja miyen faszát vett 150 ért, aztán az én 10 ezresem sokkal erősebb és csak egy picivel kisebb 😂
ezeketbmind értem
emlékszem a 90 es évekre hogy az 1megabájt alatti játékokkal is milyen jókat szórakoztunk(pl galaga) egész kis versenyeket csináltunk
most meg egy játék frissítés is 10 gigabájtokban mérhető
és semmivel sem érzed magad jobban
tény hogy szebb meg mittudoménmi de a játék élmény nem jobb
de a pc vonal is ilyen, az oprendszerek is gyorsabban híznak mint én és igazándiból egy átlag felhasználó nem vesz észre semmit
Én is suvot akartam csak nej nem engedte így szorongunk ha a kocsijával megyünk, most azzal megyünk nyaralni, de fogalmam sincs, hogy férünk majd el. 😁
ezt mondom mióta
azt gyárt a cég amit visz a nép
ha mindenki csak a 600 forintos párizsit venné alkor nem kenne 1000 forintos párizsi
kocsiknál is ez a helyzet, kisméretű fapados kocsi nem nagyon kell a népnek, nem is nagyon gyártanak
de meg is lehet érteni ha már 5 millát összeraksz egy fapadra akkor csak akad még egy valahol és kapsz érte pár plusz kényelmi funkciót
Ezt kiváltani kell különben folyamatos zsarolhatóság esete valósul meg mint a gáznál. Hiába gyártanál kevesebbet akkor ha nem teszed azt amit akar
nak akkor még annyihoz sem adnak alapanyagot, ezt hívják zsarolásnak.
Informatikában 6 év nagyon sok. Látod, már 1000*2500 felbontású telók vannak tenyérnyi méretben (mintha ezt látná valaki 😅) nagyobb teljesítménnyel, mint 10 éve egy asztali gép. Mégis ez is kevés a sok magamutogató majomnak 😅
A nép döntött így, nem vette meg. Mindenki SUV-ot akar, még mindig, pedig ez az idiotizmus megy már vagy 15 éve...
A FORD csak követi az igényeket.