Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem kiváltani kell hanem épeszű módon gazdálkodni ami van
persze most ismét előjön az hogy menjek a barlangba
de
ami telefon 6 éve fasza volt és tetszett meg minden is ment rajta, az most miért szar? az ember nem változott 6 év alatt amnyit hogy kevés legyen a készülék....
egyedül az változik hogy mindig több erőforrás kell egy adott feladat elvégzésére és ez csak azért van mert ekkor lassú lesz a készülék vagy épp nem is tudja már futtatni és meg kell venni az újat....
pl ha a telefonos cégek 3 évente hoznának ki új típusokat máris fele annyi készülék menne a kukába értelmetlenül
maradna nyersanyag későbbre is
Nekem nagy fájdalmam hogy már nem gyártanak kétütemű krómrácsos kombivartburgot.Tolótetővel.
De duzzogva túlélem.
Pedig annak is jó története van.
Csak annyira hogy mégiscsak egy olyan típus aminek történelme van.
Nem inkább a páncélját festékalapanyag miatt? Nekem valami ilyesmi rémlik bár sosem szorultunk rá meg zuglóban viszonylag kevés volt. 😁
A "kinai" egyik sem fagyott le,soha,a 9se kijelzoje keteves koratol esoben nem mukodott az erinto panel,cserevel orvosoltam,ma is megy,a tobbi is.
Nem is ertem ezt a telefon lefagyas,terero stb dolgot.
Nekem 2 éve a 32-es van nejnek 52 és tök jók nem is nagyon lesz más illetve almás ha lenne ilyen áron. 😁 Kínait biztos nem. A chipgyártásba most úgyis elkezdtek keménykedni, hogy azzal zsarolják a vllágot, hogy a nehéz földfémek kivitelét szigorítják illetve csökkentik tehát megválasztják kinek adnak és kinek nem. Gondolom mindenki lázasan keresi miképp tudnák kiváltani a kínai cuccot.
Hianyozni fog neked?
Jelenleg 3db 13mini, 1db 13, 1db 6s, 1db SE van a családban. Köszönik szépen SZINTE tökéletesek. Az enyém fog visszamenni gariban mert ha átmegyek a határon, kibaszott lassan talál másik hálózatot.
Ezek előtt volt 6-7-8, mindegyik jó volt. Ja a 8-asnak valamiért az nfc nem ment, vagy lehet az se-nek. Ezzel a kettővel bajban vagyok mert ugyanúgy néznek ki.
akkor nem sokat használod
a gyári akku kb 5-6 évig bírta nálunk de a végén napi 2x kellett tölteni
13 éves az 5s ifonom minden eredeti rajta az akku is ,még mindíg hibátlan ! 😉
ájfón
a gyerek szokott venni ilyeneket
ha vesz egy újat akkor a régit mindig odaadja valakinek
kb újszerű mind mett az év 365 napjából legalább 250 napot az asztalon van lenémítva, beszél vele évente 2 órát
a hetest anno megkaptam mert kurvajó a lassított felvétele
az azóta is jó
utána az ájfón 10 az asszonyé lett de az néha megfagyott semmire sem reagált fel kellet hívni utána észheztért, eleinte évente 1-2 alkalommal volt ez majd egyre gyakrabban
most hogy ismét újított a gyerek megkaota a 12 est az asszony az meg olyat csinál hogy beszélsz és megszakad, kértünk új sim kártyát de avval is hiába van full térerő beszélsz pár percet és megszakad 5 hívásból 3x
most ismét a tizessel beszélget az asszony, a 12 meg a kocsiban a gps
nos hát ilyen faszák az ájfónok
másik tizes tulajt is ismerek akinek ugyanúgy lefagy mint asszonynak fagy
szóval én azt szűröm le hogy ezek ugyanolyan kínai szarok lettek mint a többi
az ájfón5 kb az utolsó jó telefonjuk olyan is van abban már 3 akku is kihalt de még mindig működik
bár a hetesre nem tudok sok rosszat mondani max annyit hogy elég jól eszi az akkut aztán a szervízben se tudták az okát csak annyit hogy túl sok áramot vesz fel mert ott lett akku cserélve és tesztelték
Viszlát fiesta és úgy látszik valóban van máshol is élet elektromos nélkül.
https://haszon.hu/megkeresni/a...
Hülyeséget nem akartam írni , szedtük le a szárnyaikat , a maradék ment a tyúkoknak ,de hátha még valaki emlékszik hasonlóra !?
Valamikor,valamennyi,valamilyen 😁figyelünk hogy semmi konkrétum......
Valamikor a szárnyáért fizettek valamennyit valamilyen gyógyszer gyártásához használták fel ! 😊
na mire hazaértem a fiam azzal várt, hogy szedjük ki a cserebogár gyűjteményt ami minden évben összegyűlik és minden évben kiszedünk a kéményajtónál(kezeit széttáró)
Ez lett az idei termés(meghajlós) Dobáljuk ki ezt a drága sok fehérjét évről-évre(gondolkodós)
Nem lehet ezt valahogy pénzé tenni? Ilyen cserebogár felvásárló vagy ilyesmi nincs?
Egen,feladtam,de legalabb megerosit hogy szivni fog.
Hala az egnek ugyis gyorsan osszetori.
Jah.....akko meg ugyis mindegy.
Inkabb egy nyeszlett tizeneves. 🤣
Nevetne mindenki, de rajtad 😃 én melletted egy Adonisz vagyok, egy félisten 😎
No ez jo,de ahogy ismerem tesot,megkerdez,mondok valamit,es ugyis samsung a34 lesz.
Samsungot 5 alatt nem vennék.....személy szerint én aztse...........de az van a családba, használható.....
Pl......azmánjó
Koszi.
A mittomenmitol ajanlott?
54?
Gyenge