Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Meg jo hogy ismerlek pacekba,igy csak en rohogok,kepzeld el ha a tobbiek is latnanak. 🤣
Jogos amit mondasz… az iphone az arcfelismerős, neked meg hát nem arcod van hanem… na mindegy 😃😂
Nem,ez is tajszolas a menik-re.
Már a lovakat is idekevered?
Mén....
Vagy.....menik
Meg ktm-et.
De kosz nem,full jo ami van,egyedul az ujjnyom azonosito ami picit zavar.De azert nem fogok iphone-t venni.
Jo nekem a kinai.keteves,nincs baja,tesot kell ledumalni a samsungrol.
Mensz… úgy mondják hogy mensz. Nagyon mensz.
"Mindig mesz"?Ha te mondod.....
Vegyél egy iphonet es elfelejtheted az ilyen dolgokat.
Kéne bizony,csak ez a tesónak a fejlövése a samsung,ami konkrétan mediatek dimensity 1080 as kinai chipsettel keszul.
Mig az en kinai magyarpiacos xiaomi 13lite 5g-m snapdragon 778G amerikai chipsettel.
Amit magamnak neztem ki 13 lite az mar snapdragon 7 gen 1 el jon ki,es az ujjlenyomatazonosito vegre nrm a bekapcslogombban hanem a kijelzo alatt van.
Meg varok mig lemegy az ara.
Ekezet nelkul meg direkt irok.
A paraméterei alapján jónak tűnik, arra figyelj, nem sansung legyen, hanem Samsung! Az sztem jobb... 😅
Kéne má egy olyan kínai teló, ami nem ázsiai belpiacos, hogy tudját ékezetet írni 😁
No,sansung A34 velemeny?
Mindig mesz.
én nem kapok fizut az tuti 😆
Nem, B+, aki nem blokkol az óránál, és nem kap 10-én fizetést, az nem dolgozik semmit, punktum. Egy ingyenélő szarkupac vagy 😅 (ezt blőditől tanultam 😁)
na most már hazamehetek? Kész van a napi megrendelés összeállítása 😅
azóta biztos olvastad a következő hozzászólásomat is (meghajlós)
Az a menedzselés nem annyiból áll, hogy beszeded a lóvét a hónap közepén. Idén 3 kétéves bérlőm ment el, ezeket az ingatlanokat újból renbe kell tenni, komplett kifesteni amit szétbarmoltak össze rakni és újból találni megfelelő jelentkezőt. 3-ból kettő már megvam azt visszabérelték. Most ideges is vagyok mert tegnap adtam fel a 3-ikra a hirdetés még nem jött csak 7 jelentkező abból 4 cigány a többi 2-3 gyerekkel jönne ezeknek nem is válaszoltam várom a jobb ajánlatokat 😆
Megállni?Ki mondta hogy mentem?
...csak mert ugattál nekem, hogy "nem bírnál tükörbe nézni" - oszt' közben te se csinálsz lófaxt se, csak menedzseled a befektetéseket...
egyébként van egy vegyi cégünk 1946 óta abban dolgozok 13 éves korom óta. még most is itt baszom bent a rezet az irodába de most már indulok haza. Aztán közben volt egy gúnyás cégem 15 évig a kettőt vittem párhuzamba, most az nincs most van egy halom ingatlan helyette azokat menedzselem nem olyan kevés meló van vele dolog. Mellette egyszerre 3-at újítok fel de látom idén csak kettő lesz meg belőle. Aztán van egy 140 ha erdőm amit szintén egyedül kezelek mint tulajdonos erdőgazda hidd el nem unatkozom(kezeit széttáró)
semmit. Asszonyt elküldtem dolgozni pénztárosnak jól keres semmi dolgom költöm a pénzét(meghajlós)
te pipi, kérdeztem tegnapelőtt, hogy te mit dolgozol, de elegánsan figyelmen kívül hagytad...
megállni mindenki meg tud az idő meg relatív dolog 😅