Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hát azt nem tudom egyenlőre a szálláson vannak a romhalmazzal együtt 😅
Tehat nem tudtal idoben megallni.
Nem,egy vas cső szántotta végig a lábam.
Nem tudtal megallni.
mi volt a hiba?
mert ha elektronika akkor nagyjából minden kocsinál előfordulhat, a mechanikai akkor annak nagyon kevés kivétellel mindig van előjel
a honda nem rossz kocsi, ismerősnek a civic 3 ralli szezont simán bírt minden eleme, és kategóriájában mindig az első 5-ben benne volt
opel skoda meg a többi német fos egy szezont nem bírt ki
g astrában volt hogy egy versenyt nem bírt ki az első futómű 😁
én is mindig meg tudtam állni a motorral az nem kunszt(legyintős)
fene tudja(gondolkodós) a honda nagyon fasza csendes aggregátorokat gyárt(meghajlós) nekem az pl. tetszik(kezeit széttáró)
Haver most ment ki egy accordal a feleségével bulgáriába. Ő ilyen honda autó fan. Szerintem most jött el az a pillanat nála amikor elgondolkozott rajta, hogy lehet jobban járt volna ha Ő is inkább egy aggregátort vesz az accord helyett és a garázsban álló 20+ éves kombi mazdával mennek le nyaralni ugyan is a honda megkotlott az út szélén 1000 + km re a lakásuktól 😅
Már miért ne lett volna?
Baleset?Hogyne lett volna,mindenkinek volt már élete során.Buta kérdés.
Ja,tényleg eretnek gondolat.
Ubermensch, hat hogy lehetett volna balesete?
Hmmmm?
Mar a feltetelezes is serto. :)
Bar mint tudjuk nem vagy a legelesebb kes a fiokban.
Mindig meg tudtam allni.
Egyetlen egy alkalommal rossz helyen sikerult.
Ebbol azt a kijelentest tenni hogy "nem igazán szokott menni" az igazi fullgyökér modi.Mondjuk te az vagy.
Amugy te a teljes motoros palyafutasod alatt egyszer sem volt baleseted?
Semmi?
Jó helyen vannak ott a B.pestieknek.
Hát.....mindenképpen jobb ha a féktárcsa rajta van mint sem.Legalábbis ha az ember meg akar állni.Bár,mint tudjuk,ez neked nem igazán szokott menni.
Ma reggel - most Csepelen vagyok egy hetig kb. - kimentem a kozeli parkba babakocsit tolni, reggel negyed 8-kor mar egy csomo hajlekony volt ott. Az egyik a bal bokajanak szemre nyilt töresét kotozte ujra valamigennyes-mocskos okadekkal. Amig a kotszert rendezgette, a legyek jartak a nyilt sebere.
Hat mondom, eddig sem igazan volt kedvem leulni a padokra, most meg mar okom is van az elkerulesere. A regi vilagban ilyen nem volt azert. Meg is nezem, XXI. keruletben mifele a polgi.
pedig a pink még fotót is csinálna, aminek azért értéke van 😂
Lehet,de en inkabb blődire bíznam.
Ingyen megcsinalna. 😂
Amugy meg a pinkmotorservice már rég megcsinálta volna aprópézé ha nem lennél olyan kritikus....
Akkorsenemmmm
Dedededede! 😆
Nem!
De! 😆
Nagyon igenyes vagyok,hagyhattam volna a fektarcsat rajta is.
Mar akkor jobb lenne mint a te passatod.