Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tehát akkor nem csak a mostani tulaja igénytelen hanem már az előző is az volt,akkor végképp nem a motor tehet róla.
Nem-nem......csak a tiéd 😆
Jah,es minden hodda fosh....... 😆
Pont mint a volkswagen. 😆
Most nem azert de amikor vettem akkor a tank belulrol ki volt rohadva az allasban osszegyult viztol,a fejidomot es az idomtartot levagta a tulaj mert csupaszmotort akart belole csinalni,a legszuro helyere bele volt 3 oldalrol sziloplasztozva egy szetvagott auto legszuro,a negyedik oldalon szilo sem volt mert nem fert oda.
Mindezek bontott alkatresszel lettek javitva,vagy konkretan az idomok muanyagosnal javitva mert olyan regi a grp hogy csak kukaba valo hulladek forog a piacon.
A lengokart en festettem,a csapagyai zsirozva,feknyeregben a dugok krateresre rozsdasodtak,bontott nyergek felaron voltak a dugoszetthez kepest satobbi.
Ezen a motoron csak jobba tettem az allapotot.
Most nem azért, márkától függetlenül,amelyik járművet így gányolják taknyolják azon nem kell csodálkozni hogy nem jó,és nem a motort kell ezért hibáztatni.Jó eséllyel az a honda is megélt jobb időket,míg nem került hozzád.
Fenn van,meg visszarakom a brembot mer ez gyengus,de nem raz 100 mph/h nal sem ha fekezek.
Csak ugy magaban a futomu. 😆
Kovetkezo a kormanycsapagy ellenorzes lesz. 😂
Imadom a hoddamat........ 😆
Namost megyek es felteszem,gyari na.Az er valamit nem? 😆
De legalább fasza....
Most került fel, betétekkel együtt. Nem volt olcsó, de legalább drága 😱
soxor eszem ott(meghajlós)
neked pont elég lenne ennyit dolgozni(kezeit széttáró)
Nincs csak éttermi pénztáros 4 órás budaörsön.
nem is írtam hogy az ikeában kell venni
ott enni kell, egész jók a kaják, a bútorok vagy szarok vagy drágák vagy mindkettő egyszerre, max dísznek venném meg mert van ami teljesen jól néz ki
szerintem az ikeában nem adnak30 éves motorra féktárcsát(gondolkodós)
azért kár lenne ott dolgoznia szerintem(kezeit széttáró)
menj el az ikeába pénztárosnak és tudsz venni újat is 😆
Csóró.
Használt? Bátor vagy.
Jah,akar motorozni is valaki.
Lett tarcsam,eleg szarul nez ki,remelem jo lesz es nem raz. 😆
5 féle motorral voltam ilyen helyeken, a 120 kilóstól a 200+ kilósig minden esetben bütykös gumikkal és 30-50 lóéerőig, sosem fulladt be és imádtam a szűk íveket mert a bütykös gumi agresszíven tolta ilyenkor kifelé a seggét, bütyökről-bütyökre tört kifelé
felfelé kurva jó, lefelé utáltam mert ugye ugyanígy szarul tapadt a bütykös és ha csak egy picit is gyorsabban mentél máris az útpadkán kapart a motor mert úgyanús ment ki a picsája ha egy picit is jobban ledöntötted
ellenben az 50es robogó lefelé isten volt, senki sem ért utol
Siman lehet nagyobb ivben.Mindig kiszelesedik.
En itt kanyarban kocsikat kerultem mer jolesett.
Te ott a sulyoddal alapbol visszagurulnal max gazon is.
50-essel könnyebb 😁 ilyen nagy vas így fel kis ívben meg tudja viccelni az embert... nekimész 2esben, lelassulsz, mert nagyon szűk, jön hirtelen egy emlekedő, motor befullad, és már dőlsz is. Ha nem váltol vissza időben előtte, könnyen bukta. Nagyobb íven meg nem lehet fordulni, mert jönnek szembe lefelé mindig. Persze a 10. után már illik ráérezni, de ezeknek nem sikerült.
az a lényeg, hogy a hárli meg a gées tekintélyt ad
https://fb.watch/lyKUY7iVxW/
ennyi béna pöcs motorost egyrakáson
felét lazán lemotoroznám itt az 50es robogóval pedig felfelé ilyen 25 a maxi tempója 😂