Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

igazi sváb vér 😂
azok ilyenek hogy megbetegednek ha nem folyik be a pénz, ha fél napig nem tud mit csinálni ami hozná a pénzt akkor rosszul van
Minden nap van valami dolgom, mostanában több is, mint szeretném.
Az, hogy te egy önkéntes rabszolga vagy, és akkor is dolgozol, ha nem kéne - na az ne az én hibám legyen már.
Akkor most mesélhetnél te, te mit dolgozol. A rongyosbótot bezártad, a bérleményekből folyik be a lé - akkor te mennyiben is vagy más?
Maradjunk annyiban, fogalmad nincs, mit csinálok - és nem is tartozik rád, meg főleg nem egy fórumra 😅
Én nem tudnék, úgy felkelni, hogy semmi dolgom nem tartom el a családom hanem a család tart el engem. Eljöhet még ez az idő ha megérem az öregkort bár az is abból tartana el amit a hosszú évek munkájával felépítettem. Én ennek tudatában nyugodtan fexek és kelek.
De tulajdonképen ha te így jól érzed magad akkor továbbra se csinálj semmit. (kezeit széttáró) Én nem érezném magam jó egy percig sem. ha csak magam lennék már nekem sem kellene csinálnom semmit ettől függetlenül biztos dolgoznék ha nem kellene magamra annyi pénz akkor is hisz ettől érezném magam embernek. Te nem ilyen vagy túl vagyok rajta elfogadtam ezért vagyunk különbözőek(kezeit széttáró)
Valahogy a szűkebb akár a tágabb környezetem az nem azt a vonalat viszi amit te valószínűleg ezért sem nagyon tudok azonosulni az életviteleddel. Másként nevelkedtem, mást láttam, máshogy élek. Nálunk a munka jó dolog a hereverés az megvetendő tevékenység.(kezeit széttáró)
hát a 98-at nem tudom már honnan vettem de akkor nem 25 éve nem csinálsz semmit csak 8 éve(óranézegetős) számomra a lényegen nem változtat(kezeit széttáró)
én nem vagyok szomorú(kezeit széttáró) Örülök, hogy dolgozhatok(meghajlós)
A lényegen ez semmit nem változtat.Ezesetben nem az a lényeg hogy én mit gondolok,hanem maga a tény.Hogy most ezt valaki kimondja vagy sem attól ez ugyanúgy tény marad.Egy mihaszna szarkupac vagy,évek óta tengsz-lengsz mert úgy érzed megteheted,miközben végignézed hogy a feleséged eljár dolgozni.
Köszönjük a konstruktív hozzászólást! 😄 szerencsére pont leszarom a véleményed.
Igaza van a pipinek,egy mihaszna szarkupac vagy.
Látod, ebben is egyetértünk: a te helyedben én se tudnék tükörbe nézni - qrvára elszomorodnék a látványtól 😅 és most nem csak a külsőre értem.
Ezt a 98-t honnan vetted? 2015-ben számoltam fel a kiskert. Különben érdekes, mikor 25 éven át dolgoztam, volt hogy napi 12-14 órát, akkor sem éreztem se jobban, se rosszabbul magam. Akkor az volt, most ez van, lehet, 2 év múlva megint más lesz.
igen különbözőek. Én a magam részéről ha úgy csinálnám ahogy te nem hiszem, hogy a tükörbe tudnék nézni(gondolkodós)
Laci! pont ezért mondom fejezzük be. 98 óta egy tűt sem tettél keresztbe. 25 éve a közös bmw és a közös nyaralások mind a feleséged pénze. Amikor 2 pohárba beletöltöd a bort azt is a feleséged vette. És tényleg nem értem. Azt, hogy hogy vagy képes ezt eltűrni. Fogd meg azt a csavarhúzót amiről lentebb hadováltál és menj el dolgozni még akkor is ha a feleséged jól keres és nem a pénz miatt hanem a saját önbecsülésed miatt vagy azért, hogy ne érezze a feleséged, hogy egy linkóci szaralakot tart el. Ha közös a pénz legyen közös a munka is ez így lenne fer a részedről. Amikor a szülinapi ajándékot veszed neki egyszer érezze már, hogy nem neki kellett az ellenértékéért megdolgozni(szemeit körbeforgató)
Te tényleg nem érted... sose néztük, hogy ki mit adott be, ki mit hozott... nem volt külön kassza, sőt, nyaralni is közösen megyünk, a közös BMW-vel, a borból is mindig 2 pohárba töltök... sőt, még a kölkeink is közösek 😆 azok is kaptak mindent, amit csak tudtunk nekik adni, azt se számoltuk el soha. Sőt, még az asszony tulajdonrészén is lenyírom a füvet, az is közös 😅
Mondjuk annak nagyon örülök, hogy szerinted is ennyire különbözőek vagyunk 🤣
rosszul gondolod elhoztam további pecákra és nem szemetelek a tó partján és sem sehol máshol. Még a szotyit sem engedem meg, hogy a haver szétköpködje mit szólnának az utánuk jövők milyen briganti járt itt előttük? meg egyébként is nem egy cikány putriból származom ahol ez a tempó bevett szokás lenne(kezeit széttáró)
te hogy nem köpted még magad szemen? élvezed az életed? A feleséged jóvoltából te léhűtő mihaszna.(ujját lefelé mutató)
hogy a büdös faszomba nem sül le a bőr a képedről? Egy kitartott kurva vagy(ujját lefelé mutató)
Az a hajléktalan igényszint azért erős túlzás szerintem de az is tény, hogy nem keresem sem a prémiumot sem az elitet mert nekem megfelel egy átlagos család szintje igaz átlag feletti kiadással.
Azzal eteted a kitartód, hogy 30 éve te vettél házat amiben laktok????
Amiben mi lakunk a feleségemnek annyi a köze hozzá, hogy idehordta a ruháit annó 20 éve. De cserébe még sem Ő tart el bennünket a fiammal (kezeit széttáró) Mióta munkaképes korú vagyok engem még nem tartott el senki és nagyon nem is szeretném, hogy eltartson.
De be is fejezem mert annyira felbasztál, hogy a végén valami csúnyát találok írni. (kezeit széttáró)Ezt meg nem akarom (gondolkodós) de nagyon más elképzeléseink vannak az élet dolgairól. Mára kiderült, hogy két teljesen eltérő ember vagyunk te lehetsz a mágnes északi pólusa én meg a déli bár ha akarod a tájolást eldöntheted rád bízom(kezeit széttáró)
Gondolom, az összeszart és szétfaragott festékes vödröt a végén szépen otthagytad a tó partján...
Nincs már az utóbbi években jól szerelhető noti. A drágák azért nem szerelhetők, mert extra laposak, minden integrálva van a lapra, és a design miatt csavar se nagyon van bennük. Az olcsók meg eleve egyszer összerakósra vannak csinálva, azokat nem javítgatja senki.
Te mit érsz a társadalomban? 😁 felhalmozol, ügyeskecc egész nap, miközben egy hajléktalan igényszintjén vegetálsz 😆 Aztán ha majd elpatkolsz, marad az örökösökre 8 panel lakás - de legalább nem lesznek szomorúak 😅
Tényleg nem tudod felfogni, hogy valaki már csak élvezi az életet, és csak annyit dolgozik, ami ehhez elég - neked meg egész nap azon kattog az agyad, hogy lehetne még két fillért megbaxni 🤣
de nem is neked faragtam 😅
meg végre használtam valamire a párkszájdos forrasztópákámat 10 év óta 😅
pl az ilyeneknek nem is ártana:
https://24.hu/belfold/2023/06/...
sose kedvelte őket ezt többször kinyílvánította(kezeit széttáró) Valahogy úgy fogalmazott, hogy mindnek fütyülhetne a talpa alatt a szél 😅
😅
túlzás hogy gyűjtöm, van egy csomó ismerős akik csórók aztán ezeknek szoktam az ilyen "vackokat" feljavítva odaadni
most 2 pc van itt amit valahogy netképesre kellene megcsinálni de nagyon vérszegények
mert ugye a melonstube jár mindenkinek 😆
régen a németektől rengeteg szart hoztak, kb 10ből egy működött is de ilyen ramot meg pár kacatot el lehetett adni aztán lehetett rajta ezt-azt venni