Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sziasztok.erdeklodnek hogy mikuni karbifelujitokeszletet es ehez sportlevegoszuroket holtudnek venni?
Eladó egy komplett rozsdamentes GIANELLI E szabványos kipufogórendszer vizes 1100-hoz,06705850436.
köszönöm!
hali jó az e-mail képet ,árat , de oda figyelve !
Szia!

Kormánygátló csak a rövid van.Gyári kétcsöves rendszer,én egybe szeretném értékesíteni.Szintjelző is megvan.
Nem jó a mail címed?
üdv:Attila
Hello a két db tölcsér dobjaid megvannak -e még ami a képen van ? Jó árasba megvenném mind kettőt. Üdv
gyári dobok, ? gyári kormány gátlo a hosszú ? üzem anyag szint jeladó a tank alján van az a nagy réz csavar 2 madzagal ? Ezek JÓ árasba érdekelnek
Cagiva

Kösz üdv tasi
elbontottam egy GV73C-s.1990-es komplett motort.Elsővilla,blokk,lengővilla kivételével gyakorlatilag mindene eladó!
Engem érdekel!Hogy mentünk már egy futamon eggyüt az nem ér egy erős árengedményt?
Hibátlanul működő 40-es porlasztósor,1100-re,vagy más típúsu motorhoz is,szívótorkokkal együtt és csak ezekkel együtt,egyben eladó.
Irányár:48e
Sziasztok! 1993-1997 GSXR 1100-hez tudtok egy pontos BREMBÓ fékbetét típust?
Utcai használatra kell!
8 pénz és tied a posta részem ről is ok ,,,,,,,,, csak polcra kell !és remélem van nitelő szem is hozzá ......... alku tovább az imalra

üdv Tasi
Hát erröl nem tehetek én is onnan rendeltem! Na de mindeggy is. 8eft+posta és részemröl ok!
már sokszor meg tekintetem ............ sok hiba van benne ...... és hiányos

minden esetre , Ha 219 -FTH -116 a kodja a láncnak 6000 ft adok érte
üdv http://www.facebook.com/pages/...
Ajánlanám hogy tekintsd meg a PINK MOTORS honlapján lévő vezérműlánc katalógust!
ezzért kérdeztem

de így a felsorolt motor tipusok amiket irtál kicsi sántitanak , vagy te sem tudod egyáltalán mit akarsz eladni

a fele motorban-- görgös vezérmü lánc van 114 szem -töl 118 ig

a fen maradó tipusok -ban pedig lamelás pl 550 ben 144 szemel

de áruld csak tovább üdv Tasi
Üdv! Ha gondolod akár a werhovinába vagy a dkw-ba is berakhatod! Lényeg hogy nekem ELADÓ! Egyébként SUZUKIBA (nem autóba! motorkerékpárba!)

Ezekbe a tipusokba jó: GS 550
GSXR 750 /85-87. 91 Évj.!
GSX 1100f /88-93ig
GSXR 1100 /90-91, 86-87, 89.
Üdvözlettel: SKINDER.
és mibe való werhovinába , dkw -ba ? ,
Üdv! BUÉK mindenkinek!
Ha valakit érdekel irjon!
vadonat új DID vezérműlánc Hossza. 116 ár:9eft
BUÉK!
Katanafun megvette.
HALI képet tudnál felrakni üdv
Hello.

Jó állapotban van, 4 a 2-be saválló leömlő,
10000Ft lenne.