Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nagyon rossz minőségű úton nézed, ne csapd be magad. Fehér aszfalt se jó tesztelni... Egyébként ha tényleg cserélni akarsz, van egy új lamellaszettem. Olcsón, orig. Japan.
Hali Taschner!
Köszi a választ. Nekem az tökéletes lenne! Ha adsz egy e-mailt vagy tel.számot jelentkezem. Ha nem publikus akkor a gsxr.1100@index.hu elérhetsz.

Köszönöm!
Indinek ! , és jó fülűeknek !

Következő : 1,2.3 ba oda vágva folyamatos küzdés , tekeri a hátulját,
ezt érzem a motoron ülve . De vissza váltásoknál mintha csúszna a kuplungom . , motorozva nem érzem !
Indy !16/48 maradok !16 /46-tal 140 -nél 3500-3600 forog . Gyorsításkor , pont a karbi váltás van , így csuklik egyet 16/48 -áttétel se 120-ról se 140-ről nem csuklik . 3 -ba pont 250 -nél szabályoz !
Na szóval ,nem csúszik ez a kuplung gyerekek ?
Köszi Srácok ! üdv Tasi
http://youtu.be/ERE6nKHOJb4
Hali Viktor !

2db 20*47*4 gyári szám : suzuki 09262-20114 csapágy szám : 6204 zz

1db lánc kerék csapágy Gyári Sz : 09262-25073 csapágy szám 6305 r 1 hs
Koyo ba van 6305 uj 5500 ft a boltba - ha el jössz érte 2500 a tied , 3500 postázom .

Tasi
Szia nem tudok sajnos emailozni mert telon netezek.bocsi hogy csak most irok.sorojam hogy milyem alkatrészek kelenének.temeg ird meg hogy tudce segiteni jo. Elöszöris ez a gép egy suzuki gsxr 1100 w 90 év járat a legfontosabb az egy komplet elsövilla lene elöre is köszönőm hogy segitesz údv tomi.
Helló ! Tudnátok segíteni abban hogy 92-es 1100 hátsó kerekéhez milyen számú SKF csapágyakak kellenek ? Köszi
Hi Tomi,
Tudok segíteni alkatrész ügyben.
Írj egy mail-t nekem, aztán ott megdumáljuk.
Sziasztok!még mindig nem tud nekem segiteni senki alkatrész ügyben.üdvőzlet Tomi?
Igazából nekem csak arra lenne szükségem amit írtam...
az egész csapot nem lehet bélelt borítékban elküldeni hogy nekem jó lenne a postaköltség miat..... azt a kis fekete csavarókát elehetne... azért nem is mondok árat mert ha még ha jelképes összegért ideadnád a posta csomagként 1770Ft.....
Csak kompletten, de kevés pénz!
Neked mennyit érne meg?
Gsx r 1100 guruknak

a mai műanyagok ezt nem fogják tudni , SOHA !
http://www.youtube.com/watch?v...

http://www.motorcyclenews.com/.
..


Köszi ! utánajárok mindenek , azt meglátjuk ! , hogy sikerül
Üdv Tasi
Nekem van!
Hívj, a számom 06303604406
Keresek suzuki gsxr 1.1 szívószelepet 1db kell
Már csapot tudtam rá szerezni! CSak hiányzik a fekete fogantyúja amivel ellehet csavarni a csapot.... Az érdekelne ha megvan!
Szia!

Természetesen semmi akadálya annak,hogy elgyere,de a versenyen csak "N"-es(nemzeti) licencel lehet indulni.Amikor az Alpok_Adria versenyek vannak,csak a nevezett versenyzők használhatják a pályát.Külön motorozásra ilyenkor sajnos nincsen lehetőség.Persze N-es licencet pont olyan egyszerű váltani mint a C-t.De ezt már az év elején
intézni kell.
Azt nem tudom,hogy milyen motorral szeretnél indulni,de a technikai szabályzat megtalálható az AA honlapján.
Én örülnék,ha rajtam kívül még más magyar is lenne az AA-ban,sajnos akik korábban szoktak jönni azok lassan lemorzsolódtak.
Remélem tudtam segíteni és jövőre te is ott leszel.
üdv:Attila
Szia !

Nem tudom ,hogy megy ez ! Ezért meg kérdezlek !
Jövőre elmennék egy ilyen versenyre , csak bámulni , vagy talán menni pár kört . Ha bele fér valamilyen kategóriába GIZI !

Tudod ahogy öregszik az ember ................

üdv Tasi
Ha jól emlékszem nekem van egy.
Köszi.Csak vezérműlánc csere,henger ok.hengerfejben szelepszár szimeringek kicserélve,szelepek ok.
Itt van , de ne hozz szégyent a a motorodra ...........
vasedényes csavar meg Mz alkatrész !
http://www.manualedereparatie....

JÓ szerelést ! 30000 ft van 1200 henger szettem ,múltkor kerestél.


Én meg Ilyet keresek srácok !
alacsony üzemanyag szint jeladó !

Hali / üdv Tasi
üdv mindenkinek!valaki tudna dobni egy "service manual"-t.előre is köszönöm! pedromm@freemail.hu
Köszönöm szépen Laci . Ilyen melegbe nem is szabad motorozni
A csomagtartó amit adtál nagyon jó szolgálatot tesz. És ezen felül még gyári is Most mi is pihizünk.Még egyszer kösz szépen mindent Üdv Bence
Szia Tasi!

Láttam a fényképeket már a kis GSX-ről is! Nagyon klassz lett!
Mindkettőtöknek sok balesetmentes kilómétert kívánok! Nekem csak pihenget a gép, ebben a hőségben nem bírok "beöltözni", így inkább pihenget a gép!-)))

Jó hűsölést Nektek is!
Sziasztok. egy kis segitséget szeretnék kérni.
Most vetem egy suzuki gsx-r 1100 ast.
Tőrőten az eleje sérült meg a két vila. Tudna nekem valaki bele egy elado használlt vilát ami jois és nem hibás meg persze kelene még egy pár aproság rá ha valaki tudna nekem segiteni alkatrész ugyekben azt nagyon meg kőszőném
Benzincsapja továbbra sincs senkinek?