Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia!

Engem érdekelne a gyári leömlő!
Ha jól tudom, a 90- esé már saválló és 4- 2- be! Igaz?
Milyen állapotban van?
Mennyi az ára?

Előre is köszi!
HALI csak a leömlő kellet volna üdv
Hello.

A leömlő már nincs meg, de nagyon sok alkatrészem maradt.
Gyári leömlő, blokk alkatrészek, dekni, gyújtás, lábtartók, kábelköteg,hengerfej, váltó, hengersor, önindító, generátor, olajszivattyú,blokkház, szelepek, kb 6-7 gumi elsők hátsók., + amiket elfelejtettem. Az egészet odaadom 50-be.
HALI megvan még a leömlőd üdv
Boldog Karácsonyt Mindenkinek!
Nagyon Kellemes Karácsonyt Mindenkinek!
Eme tipus kitartó üzemben tartóinak, szerelőinek kívánók ..........

Békés karácsonyt ,egészséget, és boldog új évet és kitartást

űdv Tasi
Szia!Gondoltam rád is a felépítés ürügyén,de valszeg egy emeletráépítés ára lenne.Úgyhogy inkább nem dobok több pénzt ebbe a2perselybe" Te hol lax,illetve a műhelyed merre van?E-mail-ben is beszélhetnénk,a címem:mazsolmaany@freemail.hu
Egybe , esetleg ? hau manny ..... egy - két foto ? .....valami állapot le irás ?
Üdv urak!Felmérném a"piacot".Lehet hogy elbontom a motort,nem látni az alagút végét. Egy apri ficeréért nem kezdem szétszedni,kinek mi kellene belőle? 92-es már forditott telós.
Ja és még van ilyenem is!Gyári! 10 pénzért!
Sziasztok ! Van egy eladó idomszettem 92-es 1100as hoz Egyben adnám 30pénzért ! alapozás előtti állapotban! A lámpák ára 15 és 25 pénz!
hello
érdekel valakit ?
1995 1100w
Itt mintha látnék a képen karbicsonkokat..

http://www.kepesmotor.hu/motor...
GSXR 1100 90-es maradék alkatrészek padlássöprés miatt 50000Ft-ért egyben eladók. PL. önindító, generátor, dekni, lábtartók, munkahenger, váltó, blokkház, henger, hengerfej, benzincsap, kormánygátló, első hátsó gumik, plussz még amit elfelejtettem meg amit még találok.
06 30 360 4406
Talán jól értem ez a motor eladó valahol? Ide irj (tibcsitorm77@gmail.com)
Helló

Taschner Fia vagyok. Láttam tied volt a kék fehér olajos 1100-es.
Érdekelne hogy mit lehet tudni a gépről mik lettek rajta cserélve?
Milyen állapotban volt mikor el adtad. Lehet szert teszek erre a gépre cserébe oda adnák az én 550 mért. Azt mondják szelepeket be kel rajta állítani mert azok szolnak. Más baja nincs azt mondják.
Csak érdekel hogy mégis mire számítsak ha el cserélem. Válaszodat kösz szépen Üdv Taschner Bence
Elcsusztál, már nincsenek meg!
Szia!

Úgy néz ki el tudom adni az enyémet, így ha meg tudunk egyezni, megvenném tőled együtt a karbit a csonkokkal! Ugye lég- olajosról való?
40- et tudnék adni értük!

Mit szólsz?

Üdv!
Egybe árulom őket,mivel így van értelme és értéke.
Szia Cagiva!

A szívócsonkokat külön nem adod el?

Üdv!
Köszönöm.
A kopó 2.5 mm alatt kuka , bármely márka jó kb 25000 ft
a fém lamellák ha nem égetek ,nem görbék . ,Üvegre téve nem fér be
alá a 0.08 -0.1 hézag mérő simán vissza mehet, 0.1 mm nagyobb kuka . ha lap rugós a kuplung 3.1 mm a rugó emelkedése hidegen .
Ha tekercs rugós a kuplung ! , én mindig cserélem a sima rugókat .

a laprugós hozz kell 50-es crova és cél szerszám a rögzítéshez .
üdv Tasi
Sziasztok kellene egy kis segítség: 1200-es légolajos banditba milyen kuplungot javasoltok? A fémlamellákat is kell cserélni.
nem