Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Várjuk meg hogy a többiek mit reagálnak..és akkor hajrá
Bár remélem majd a törpéket nem nézitek ki, én csak 1.80 vagyok
Nekem tetszik az ötlet, összefuthatnánk valahol egy dumálásra, elvégre nem lakunk egymástól túl messze szerintem. Bár fogy a csapat, Jani1100 már adogatja el a gépeit....
Találjunk ki valamit, hol legyen a tali. Megnézném szívesen a vizes Gixered, annakidején szemeztem vele, de aztán más lett belőle.
Nincs kedvetek valamikor egy közös gixerezéshez?
Hát baxameg...nagyon szép gixered!
Én is pont így nézek ki a motor mellett mintha egy romet pony lenne.
(195cm)
Hát nem vagyok kicsi...
B..szki!Milyen magas vagy!? Úgy néz ki mintha egy átlagos ember állna egy simson mellet!
ezt igazolhatom , Esztergom -Mány -B füzfö 45 perc
Persze volt még 1-2 apróság:kormány kiemelve, index,narancs matrica fehérre,(csak fedve)
2db tríovál karbon cső,..így hirtelen ennyi.
Aztán ment vissza minden gyárira.
Ha érdekel megvan a kormánykiemelő szett+kormány
Most ismét ilyen:---
Az enyém is volt átfaragva,de szigorúan úgy hogy mindent vissza lehessen rakni gyárira
nem
Ennyire azért nem alakítanám át (egykarú villa, felhúzott kipufogó, teljesen más farokrész), csak levenném az idomokat, egyhasonló első lámpa menne fel, egyenes kormány, lábtartók kicsit kényelmesebbre téve, műszerfalnak egy másik panel készítve. Ez még a jövő zenéje persze. A gép mellett az szól, hogy már a nevemen van, rendberaktam, és a blokk is jónak tűnik, 700 km alatt nem evett olajat. A színe persze maradna, a dupla gyári kipuf is, nem kell semmi festegetés, cicoma.
Most néztem meg a forgalmit,74 kw!A család előtt titkos ez a gép,csak amikor lejárt az ideiglenes kivonás,akkor küldött egy papirt az önkormányzat.A fiam szerint ekkora teljesitménnyel legalább 600ccm a gép.Én persze játszottam a hülyét:ez biztos tévedés! Nekem ilyen gépem nincs is!
Gondoltam! Remélem az enyém is hasonlóan fog"muzsikálni"!
Papiron az enyém is 98LE.
Igazából meg 156LE
Szép,szép
De egy gyári tigris csíkost így lerombolni..
Inkább add el és vegyél egy idomsérültet "szakadtabbat"
És legyen abból fighter
Én sokáig kerestem Olajost de sajna nem találtam gyárit így maradt a vizes "gyáriba"
Ha most nem lenne meg azonnal megnézném a tied!
Azért egy ilyen Gixer elég ütős lenne....
Nem jön szembe minden sarkon az tuti.
Papíron 98 LE, ám a valóságban .....
Ugye így kedvezőbb az adó... (alvázszám alapján német piacos gép, kértem igazolást teljesítményadatról átíratás előtt és így lett ennyi a forgalmiban) Az előző tulajnál 14-es, gyárinál 1 foggal kisebb első lánckerékkel 260-at ment Én még nem néztem meg a végét.
Mint írtam korábban Boldor-om volt, és visszaülnék egy kényelmesebb naked bikera. A gép alapvetően bejön, az 1100 köbcenti nem hazudik, igazából csak a kényelmesebb motor hiányzik. Még nem biztos hogy rövid életű lesz nálam, ha nem megy el, idom nélküli lesz belőle a télen....
Üdv!A modell-histori szerint 145 Le.A tied miért csak 98?
Csaba nem jelentkezett még a lábtartóért.
Hát hogy hogy?
Ez nem volt hosszú életű nálad
Sziasztok!
Nelem is van egy eladó gépem.
Bővebben itt: http://www.kepesmotor.hu/suzuk...
Akko wazeg
A víz teafőzőbe való!