Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv!Ha van a blokkon karburátorsor,milyen átméröjű?Ha esetleg 40-es külön eladó?
Vastag... XD
ezt a kifejezést :D
Bár én is inkább 15w-50 et tolok bele :)
nekem bevált, és a szerelőm sem ellenjavallotta.
20w50?
Nem lesz az vastag ?
halli gab 900 hogy áll a a tigris ? az enyibe most csináltam olaj cserét ,mertem venni Eneos 20w 50 olajat bele /made in japan/ iszonyu jó let. mindjárt itt a jó idö!
És hogyan olajzod meg a gázbowdent?és milyen olajjal?Mert az én bowdenemre is ráférne!
Elmondom mi a jó a ducatiban!

Minden majom megnézi és ennyi. Amúgy tényleg egy szar a gazdája szerint is. XD
Hello!
Van alapjárat, de egy szinkron még mindenképp ráfér. Kicsit többet kell majd mennem vele, hogy milyen lesz a gyertyakép, aztán a levegőcsavarokon is finomítani lehet. Ma rendeltem éppen eBay-en láncszettet , meg némi karbantartás még hátravan: fék- kuplungfolyadék csere, teleszkópszimmering csere olajjal együtt. 2 év állás sajnos nem használ a gépeknek (gázbowdent is meg kell olajoznom,mert kicsit szorul). De legalább a blokk végre normálisan megy, váltó, kuplung ok.
Gsxr 1127 blokk kompletten, leszakadt dugattyúval egyben eladó 65000 Ft.
Hello!
Gratula a géphez!
Az alapjáratod hogy szuperál? Egyenletes?
Ez nem SZAR kedves cimbora ,hanem MIKUNI KARBURÁTORSOR!
Kérlekszépen ezt a gsxrem mellé kaptam,amikor vettem szoval ne szold le
A méretét pedig megmondom őszintén nem tudom,de ha leszel szives leiirni hogy hogy hol és hogyan kell lemérni megnézem és lemérem!:)
KÖSZI!
üdv
Hello Indy!
Látom nem szarral gurigáztatok a Mátrában, a Duc 1098 próbarendszámmal azért ütős. Köszi a múltkori tippet, szétdönötttem atomjaira a porlasztóimat, kipucoltam és csodák csodájára jó a gép. Tegnap végre ki tudtam próbálni, és nagyon úgy érzem jó lesz. A Boldor csak egy harmatos valami volt a Gixerhez képest Csak lassan menni a géppel nagyon gáz. A hirdetett porlasztók nem tudom milyenek, de tuti nem a gyári 40-sek, mert azok sajnos elég sokat voltak a kezemben a napokban . Remélem egy darabig nem veszem a kezembe őket...csak egy szinkron erejéig állítgatom majd.
Wáá most nézem nagyobba a képet!

Mi a szar ez? Mert nem gsx-r :)
Ez szép és jó de hanyas? 36,38,40?

Ha 40 akkor kel!
Szevasztok!
Ha valakit érdkelne egy MIKUNI KARBISOR SZOLJON, mert van egy sorom eladó!
30.000 Forint!
Én a sötét oldalon állok.
...
kész lett a porfestés.
Üdv.

Motoros pólók szezonkezdésre! Szerkeszd meg a saját, egyedi pólódat, kiegészítődet!

Kitűnő húsvéti ajándék!

www.motoros-polo.hu
Nagyon szép ez a "bringa"
450-ért vette kb 2 hónapja és már 699-ért árulja nem akar sokat keresni gsxrlala mocija volt!
http://www.hasznaltauto.hu/motor/suzuki/suzuki_gsxr_1100-4648746
De van ám!