Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ja és HA-HA-HA!
Köszi Miki!
Kompresszióban gazdag boldog új évet kívánok minden rendes embernek, és neked is Pisti.
B.U.É.K
Hali
Megjött a mail.
Akkor várom a képeket.
üdv! kellemes boldog karácsonyt mindenkinek! és jó faragást az építőknek, akik rendületlenűl reszelik,vágják a vasat! :) (gsx-r 1100)!
Tisztelt Motorostársak! Gixer társadalomban élő, 1100-es imádó Batátaim!
Nagyon Kellemes Karácsonyi Ünnepeket kívánok! Persze sok-sok Gixer-es ajándékkal!

Üdv! Mindenkinek!

Gixerlaci
Köszönöm ,a yakomoto-nál találtam japánt a legjobb áron.mindenkinek kellemes ünnepeket kívánok.
Én spec a motoroázisnál vettem. Van minden. Henger talp, fej tömítés, szelepszárszimmering.
A galériámba láthatod is. Ez is csak egy ötlet. :)
Nem, mert nem találtam a névjegykártya tartóm + úgy voltam vele, hogy úgy is lassan kész lesz a fény és azt is feltudom vezetni a "listára". Azóta meglett + a fejidomod is haza érkezett tegnap.
Bár hívhattalak volna, ezért sorry.
MA késő este megy. :)
Sziasztok!

Első villába milyen olajat javasoltok? A gyári Service manual #5 jelűt ír, ez az 5W minőség lenne?
Másik: a motorba mit szóltok MOL Dynamic Moto 4T 10W-50 olajhoz?
Előre is köszönöm a javaslatokat.
Budaörsi Full-Gas jó lesz, köszi az infót
a Hollos mindig is ratyi volt Full Gas Budaörs vagy Bicske Suzuki szervíz és kereskedés
Elárulnád, hogy melyikben? Én eddig a Suzuki Hollósnál vásároltam alkatrészt, azonban pár hónapja már nem árulnak alkatrészt "utcára".
Hali
Indy nem jött e-mail
Sziasztok!
Volna itt egy érdekes videó arról, hogyan készült a legendás GSX-R
ha kel valakinek gsxr-750 1990 tejes üzemképes
nekm van egy üzemképes gsxr 750 1990-évjaratu elado szam 06303472700
Köszi a tippet, de mire este megnéztem már lejárt.
Majd lesz másik....Ez úgyis hosszabb távú projekt, most még a műszaki+átíratás van soron a gépnél.
Szia Ago!

A síktolatyús karbisorról a következő e-mail címre várom a képeket:
csehily.igor@gmail.com

Köszi!
köszi.majd körbe telefonálok
Suzuki márkakereskedés és szervíz

Én mindig itt veszem minimális összeggel drágább mint az utángyártott de ez legalább gyári!
hali mindenkinek. érdeklődnék, hol érdemes hengerfej tömítést beszerezni?
Hello!
Kár. Szeretem az eredeti dolgokat, sajnos a gépemen 4-1 Sebring van, ami nem rossz de jobb lenne a gyári 4-2. Nem lenne baj ha kicsit zörögne