Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én vettem meg!
A motor teljesen gyári ,idomok sérültek, blokkja nem volt bontva, úgy néz ki jó is lesz, van azért mit csinálni rajta,de ennyiért megérte.
90-es évjárathoz van.
Meg van egy ilyenem is.
Hello!
Bocs, dehogy akarom rontani a boltod. Én is hasonló cipőben járok a CB900 Boldor cuccaimmal, mint te a Gixer alkatrészekkel, mivel váltottam Gixerre. Egy-két apróság majd kellene nekem is, jó tudni hogy több cuccod is van. Benzincsapod nincs véletlenül 92-es évjáratúhoz?
Csak halkan megjegyzem hogy rontod a boltom.
Pedig ebből meggazdagodhattam volna.
Viccet félre téve.
Ha valakit esetleg érdekelne, felszámolom hosszú évek alatt összegyűjtögetett Gsxr 1100 alkatrészeim.
Csak halkan megjegyezném nekem van egy 4-1 Sebring rendszerem. Ha esetleg érdekel.... fenn van a képesmotoron:
http://www.kepesmotor.hu/onroa...
Árat megbeszéljük.
Jani, te gyanús vagy nekem!
Képet kérünk, állapotleírást a szerzeményről.
Hétfőn tette fel a srác, kedd du hívtam, de addigra már megnézte valaki, és másnap (szerdán délelőtt ment vissza elindítani az érdeklődő) el is vitték a kék-fehér tigrist.
Csak nem?
Akkor hívj: 06 30 3604406
Hogy mire jó még nem tudom.
Ami biztos 91-es 1100-esen volt.
Vajon ki lehetett az?
Engem érdekelne ennyiért!
A hengereken a leömlőknek a távolsága oldalirányban nem egyezik meg a 750 és az 1.1 között.
HALI 88-91 750-es gsxr -re szerinted jó
Na vajon ki?

Aki volt elég szemfüles?
Szia,van kerekem mindegyik évjárathoz ha érdekel csörögj 06705850436.
Üdv uraim! érdekelne engem gixer vagy srad első felni tárcsa nélkül! köszönöm!
GSXR 1100 sport leömlő eladó 12000FT-ért ha valakit esetleg érdekelne.
Sziasztok!
Hát gyorsan el is kelt a piszkos kék-fehér tigriscsíkos.
A vevőjelölt már kedden megnézte, kellett bele benzint tenni(jó gazdája lehetett ha így tárolta), aztán szerdán elvitte 250-ért. Jó áron megkapta, még akkor is ha költeni kell majd rá. Vajon ki nyerhette meg?
Hello Jani!
Láttad ezt: http://www.hasznaltauto.hu/motor/suzuki/suzuki_gsxr1100-4496062
Szegé
nyt jól magára hagyták. Azért lehet, hogy nem rossz, de törődni kellene vele az biztos. Ráadáasul nepperéknél van.
Indy, Ricsi-bontó vagy bárki: nem tudjátok, hol lehetne venni olajhőfokmérőt ? Nem az az olajbetöltőbe csavarható gagyi Louis-os, hanem komolyabb érdekel. Régebben a Daytona-nak volt digitális kijelzős, felső villahidra tehető kis pofás műszere, de már nem találok. Használt is érdekelne, ha lenne valakinek eladó.
Szia! Nem mondom, megint szét lett szedve rendesen! De így lesz megnyugtatóan rendben!-))))
Szia
Igen meg lett a hiba,ami összeköti a "karbisort " a hengerrel azok a gumicsövek" az volt elszakadva+ egy membrán a karbiba
Meg feljebb állították a úszókat (vagy mit) azóta tökéletes.
üdv sakto lenne egy olyan kérdésem hogy sikerült e orvosolnod a motor dadogását mert nekem van egy kawasaki gpx 600 as motorom és ugyan ezt csinálja 3 ezer alatt nem megy 1 henger rángat és 3 ezer fölött meg mint ha semmi nem lenne a motorral megy szépen nem rángat meg semmi nem tudom az okát mert erő van benne szóval nem tudom üdv