Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hello!
Láttam én is. Nem tűnik rossz darabnak, ha igaz a 33ekm, és gyárinak tűnik a festése is. Igaz az indexek nem eredetiek, és a jobb tükör hiányzik éppen róla . De nekem már van egy piros-fekete tigriscsíkosom....
A karbijaim még nem tökéletesek, szinkronizálnom kellene, és gyanús mintha falsot is szívna(nehezen esik a fordulat). Ha a szinkron nem segít, akkor tovább kell nézelődnöm. Múltkor kérdezted milyen az alapjáratom: hát még nem a legtökéletesebb . Ilyen rossz beállítás mellett azért jó étvágya van: 9,3-at evett a gép.
Kezdődik a szezon! A motoros ruha alatt is legyen Veled kedvenced!

Új minták kerültek a szerkesztőbe!

www.motoros-polo.hu
Köszönöm szépen a tanácsokat, utánanézek h mi lehet. Mégegyszer köszi.
http://www.hasznaltauto.hu/motor/suzuki/suzuki_gsxr1100-4716120
nekem a vizes városban 10l, hosszútávon 7l.
ez mindkettő úgymondván "dinamikus használat mellett". :)
folyamatos 200 fölötti tempónál autópályán is belemegy a 10l, de onnantól már mindegy, hogy 210 vagy 270, ugyanannyit eszik.
10-12 liter ha huzod is még 14 is be ver extrém körülmények közöt , de ahozz 140- 150 fuvoka kell, reszelt, levágott suber tü +meg emelt uszoszint,kifurt dekomp emeltyü. mondjuk ilyenkor már nem sok motoral találkozol aki le nyom ,. Szerintem nézd meg a tank alján a benya csap tömitést ,a benzincsöveket,az is lehet magas az uszoszint és mikor nem téped a gázt , tul folyik valamelyik karbi , nincs több ötletem //// ez nem gyerek játék ///
Köszi, valószínű hogy el kell vinnem a karburátort megnézetni, van ötletetek (Budapest vonzáskörzete). Van aki 11 litert adott meg.... akkor 8,4 nem tűnik borzalmasnak.
benzin szagot a benzinkuton érezhetsz ,,esetleg. Normál tempo? ,, nem kiherélt 40 karbival /130-140/ egy jo gigszer nem eszik töbet 7 liternél Normális tempo !
Nektek milyen fogyasztása van a gépnek, nekem 8,4 (majdnem normális menetnél). DE igen benzinszag leng körül, a szerelő szerint ez természetes.... én azért gondolkodóba estem mikor már a lámpánál is szóltak motorosok, hogy szédülnek mögöttem.
Jónagyot. 92-es GSX-R1100-hez keresek benzincsapot. De érdekel hozzá oldal idom is (jobb-bal) mivel sikerült elborulnia kavicságyon....
Indy-től bocsi,Jani1100-nek adtam meg!
Mielőtt kicsavarják a kezedből,hivj fel,hátha rádobok valamit a fél vesére.Pl.vérplazmát! Tel számom alant,indy1100nek megadtam.
Ha gondolod beszámolom az egyik vesédet.
A hétvégén már talán okosabb leszek.
Nem tudom melyik karbimat viszik el,
vagy a 40-est vagy a Bandit karbit.
De az is lehet hogy egyiket sem!
Ennek a függvénye, meg nyilván annak
hogy kinek mennyit ér meg.
Telenor55-60-751
Hello!
Adj egy elérhetőséget pl telszám
Bővebben?El kell adnom az egyik vesémet? Mondj valamit te!De azért csak óvatosan!
Hát?
Üdv!Nekem van!Csütörtökön ha jó neked?Megnézed milyen állapotú,aztán elrőföljük!Addig is-gyüjtsd a pénzt!
Mi a helyzet?Szóra sem érdemes amit ajánlottam?
Ha valakinek van eladó 36mm -es karbisor jó állapotú az kérem jelezzen!
Nekem jól bírja a 15w50 xd

Hát 25-30e,?Sok,kevés?Vettem már 10e-ért is karbisort,ami relative olcsó volt.Viszont csak 36-os,igy nem lett jó igy relative drága volt!
Bingó! 40-es karbi van még rajt, de úgy néz ki elviszik. Neked mennyit érne meg?
Hát ha egyszer így mondják olajos körökben
Én 10W50 rakok bele..Ha csipegeti hát csipegeti..