Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!
Az igazság az, hogy erősen szemeztem sakto gépével, csak sajnos nem jutottunk el addig, hogy megnézzem. Sakto ajánlotta a fórumot hogy nézzem meg hogyan áll a gép, mivel szerelés alatt van. Vesztére belinkelte a tigriscsíkos hirdetést, amit én egyébként eddig nem láttam. Ezer bocs sakto, de megtetszett a tigris. Most még nem tudom mennyire döntöttem jól, de ez idővel kiderül. A napokban elhozom, megírom mi a szitu vele. Foglalkozni kell majd vele az tuti, de 18 éves létére nem tűnik rossznak a gép. A Bol D'or-ok után egész más dimenzió lesz ezzel menni az tuti. Lesz futóművem és fékem+ráadás a dögös blokk.
Hali! Jani, csak irigykedik, hogy nem ő vette meg.
Bár nem értem minek neki egy harmadik. :)


Pubi! Itt a karácsony! Lepj meg valamivel én meg adom a váz bölcsőrészét cserébe!
Akkor erröl lemaradtam..
De sok élményt vele
Szervusztok!
Tegnap megnéztem ezt az ominózus gépet.
Le is foglalóztam . Bár a legutóbbi hozzászólás nem túl biztató. Szerintem ki fog derülni hamarosan, hogy jól döntöttem-e.
Az alábbiak voltak: beindítottuk a gépet, igaz kicsit makacskodott, bár ha igaz két éve már nem ment vele a tulaj. Ahhoz képest hidegindító nélkül, pár perc járatás után normálisabban ment. Füst egy szál se jött belőle, de egy alapos karbantartás rá fog férni.
Egyébként a gép papírjai rendben, műszakija lejárt tavasszal, külsőleg normálisnak néz ki (festés eredeti szerintem), a jobb oldali idom javítva volt (tulaj is mondta), egy-két csavar hiányzik innen-onnan, vagy éppen nem eredeti, a gumik még használhatók, első féktárcsáknak már van egy kis válla, akksi kuka, tank belül nem rozsdás, teletankolva volt félretéve. Az eredeti indexeket és tükröket adja a srác.
18 éves sportgép=szopóroller-kiderül hamarosan
A Tigergixer azért teszik
Most üthettek, de azért tetszik a fórum.
Hello!

Én már beszéltem a taggal kb 1 hónapja, hát érdekes!
A motor törve volt ő csináltatta meg! azt mondta a motorja jó és hogy nem eszi az olajat, na ez már furcsa is:) !
A másik oldala viszont az, hogy legalább olyannak is van lehetősége hozzájutni az álmai motorjához akinek nincs annyi pénze, és talán ki is használja és még sok km-et utaznak együtt.
Ui: ennyiért én sem adnám oda
Ennyire jól nem tudtam megfogalmazni, mint te :) LOL
Szerintem ennyiért elpocsékolja a Tag.
Ennyiért az én tigrisemet soha nem adnám oda inkább rohadjon szét a garázsba.

Én csak gondolkodtam rajta..hogy megnézem..
Én még nem :)
De kössz. Akkor licitálunk rá ketten?:P

Ennyiért, már ha tényleg rendezettek a magyar okmányok teljesen jó vétel lenne ránézésre. Szinte minden gyári rajta és a fényezés is!
Ja és Sakto! Olajos!
Sziasztok
Erröl tud valaki valamit?
http://www.hasznaltauto.hu/motor/suzuki/suzuki_gsx-r_1100-421
2416
Fejidom és fényező függő.
A motor igazából már kész.
Remélem 1 hónapon belül letudom, mert szűkösen vagyok.
Szia
Egyépként elöreláthatolg tudod kb hogy mikor "leszek kész" ?
Engedelmekkel fotóztam, de gondolom észrevettétek.
A nem publikus dolgokat kiphotoshoppoltam. :)
De ami szép az szép.
Igen! Sorry, hogy nem reagáltam vissza, csak épp jött a kedvenc keresztberakós kanyarom és utána feledésbe merült. Már,mint a válasz, de nem feledtem.
4 gyári index vissza!
A fejidom még beszerzés alatt, csak inkább összeraktam, mert így a biztos. Nem veszik el semmi és egyben van. Ha majd meglesz a másik fejidom, ezzel együtt el a fényezőbe, hogy lássa a mintát.
+ természetesen a többi mi még van a listán. Lánckerekek...stb.

A csillapításod No.1. ;)
Hali! Azért nem semmi! Három dögös gép! Egy helyen! S nem is mai "gyerekek"! Feszítenek rendesen!
Fasza! Látom alakulok
De ha jol látom ez még az eredeti fejidom ...
Tényleg az indexekkel kapcsolatba megkaptad az sms-t?
...
Legyen már v.mi!
Csillapító szerelés, ill. olaj csere.
Ha valakit esetleg érdekelne Bandit 1200 alkatrész, PL.: ülés, farokidom,váltó,hengerfej,önindító, karbi meg még sok más vagy GSXR 1100 alkatrész akciósan holnap a Devils börzén megtalál, vagy a 06303604406 számon elér.
Én sem egy kötekedő fax vagyok, csak máskor tegyél mögé smileit.
Anélkül nehéz a monitor mögött ülve megállapítani, te hogy is gondoltad. Azt hittem komolyan egy ilyen baromságból következtetsz egy motor igényességére. Nálam a zöld / sárga szigetelőszallag veri ki a biztit.
Szép napot mindenkinek-
Gsxr 1100-hoz van K&N direktszűrőm eladó.
5000ft
Érd: 06 70 516 1775
Békés.
Szép estét kívánok! Szép a gép! Egyben van! Sok balesetmentes km. - t kívánok hozzá!
csak baromkodtam, azt hittem ez egyértelmű!
Bár ennyi hibája volna az enyémnek is!
Köszi a dicséretet. TE is szépen megcsináltad gépedet! Békés megyében Mezőberényben lakom.