Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A hosszúszárú indexeket én is lecseréltem a gyári rövidebbre. Bénán állt, lógott :) Jut eszembe, van egy fölös új állapotú kuplunglamella garnitúrám (japán). Nem akar valaki mostanában kuplungot cserélni ? Ócsóó :)
Indy nagyon rá van ugorva az index témára. Az én motoromon is mindig le akarja cserélni. Legutóbb konkrétan lenyuszifülezte a gyári Suzuki indexeimet. Engem nem zavar, szerintem a motorom korához ez teljesen illik.

Viszont nekem lecserélte a fékcsöveimet fémhálósra, és ég és föld a különbség. A mai sportmotorok fékeihez nyilván nem mérhető, de legalább lett konkrét fogáspontja.

Gixerlaci, Pannonia - szépek a vasak.
Indy - remélem a tiédből is hamarosan lesz valami, és nem végzi stabilmotorként. Ahogy láttam, már alakul.
Szia! Köszönöm szépen! Én is mindig az amerikai gyorsulási versenyeken látom ezt a sisakot!
Szia! Köszönöm a választ! Indy 1100 Barátom azt írta, hogy amire én "használom" a gépet, arra nekem elég a sima gumi fékcső! Van benne valami , ugyanis nem pályázom, Drága Kicsi Feleségemmel szoktunk túrázgatni, s nem is vad tempóban! Idén mentünk már legalább 500 km - t!

ÜDV! Laci
Szia Áron!

Na, gondolhattam volna! Már megint az az indexcsere! De nem, még mindig nem! Különben is, olyan szépek a gyáriak! De azért ősszel, télen bejelentkezem a megbeszélt kisebb javításokra! ÜDV!

Laci
M52 dupla vanos.
gondolok itt szívótorokra, injektorra...
A 20 éves gumi fékcsöveket illik lecserélni :)
Természetesen a fékfolyadékot is cserélgetni kell(ene) 4-5 évente.
Egy haveromnak (CB) versenyen mögöttem durrant el a fékcsöve -kanyar elött, féktávon. Szerencsére a közönség félre tudott ugrani, és nem volt szalagkorlát...
Egyébként ÓRIÁSI a különbség, egy vészfékezésnél életet tud menteni. A sima fémhálós is tökéletes és nem is drága (goodridge, Spigler, stb). Én 50.000-nél féktárcsákat cseréltem + karbon fékcsöveket tettem fel, közösítő nélkül. Ég és föld...
Nagyon szép az 11-es géped...
A márkája Simpson azt tudom. Viszont, itthon nemhiszem, h lehet kapni, inkább külföldön, mert ez amerikai csoda...
Van pár képem :)
Üdv Laci!

Nem tudom ebben az évben lesz-e belőle még valami. Építem a tetőt a műhely elé! ;) Többet nem is mondok.

Fém fékcső? Arra amire neked kell Laci a tiéd tökéletes. Ez nem gúnyolódás. :) Index csere inkább? Olcsóbban megúszod. :)
Szia! A TE vasad sem semmi! Szintén gyári a gép! Nekem is meg vannak a gyári kémények, illetve azokat is megkaptam, de ha már a sebring van fent, akkor használom! Szépen is szól! Sokkal jobbak a fém fékcsövek? ÜDV! Laci.
Gyönyörű, gratula !
Még a gyári gumi fékcsövek?
Gyorsan dobd el, nagyon messzire :)
Szia! Szépül a géped! Jó lenne már egyet gurulni közösen! ÜDV! L.
Szia! Nem kíméled a gumit, de így van rendjén! Szeretném megkérdezni, hogy honnan szerezted be a bukód? Én is ácsingózom egy ilyenre már régóta! Várom válaszod! Köszi! Üdv! Gixerlaci
Sziasztok! Itt vagyok én is a "KICSIKÉMMEL"!
Tudtommal u.a. mint az olajosé.
Én az olajat kicseréltem benne, mikor fémcsövessé alakítottam. Ezen kívül mást nem igen tudsz előadni, felújítás terén sz.tem.
A feltöltést kell érdekes módon előadni, hogy ne maradjon benne levegő.

1. csövezve
2. összeszerelve , légtelenítve

A számom még mindig tudod ;)
Hello.
Nem tudom, hogy Budapesti vagy-e. Nézz rá a kawaszati-ra, nagy mágus a srác.
Hali
Tud valaki valamilyen megoldást hátso rugostag felujitására
A szervizbe azt mondták csak kompletten lehet cserélni azzal a gázpatronnal együtt.
Valami más megoldás kéne mert ez igy horror árban van.
97-es 1.1 gsxr
Helló!

Honda VFR 750es 87es évjáratú olasz papíros motorom cserélném 750es vagy 1100es lég-olajos GSXR-re papírok nélkülire!Ha valaki esetleg tudna és írna egy e-mailt vagy telefonszámot azt megköszönném! e-mail: cssaba@freemail.hu
Olyan nincs, hogy normális árból ;)

Milyen a blokk? M50,M52,M54? Sima, Vanosos, Duplavanosos?
Nem tudod, hogy az E46 motort hogy lehetne felhúzni?
normális árból!
A gyári nekem a full gasnál 4éve 12ezer párszázból megált.
Hali srácok. Van tipp hol szerezzek karburátor felújító készletet 1100W-hez? Gázbowden is kéne... meg benzincsap se lenne rossz. :-)