Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szevasztok. Segítség kellene srácok.92-es tigriscsíkos11-esm van.Eltört a kuplungtengelyem a váltóba és kiette a tűgörgőket kosarastól a blokkból .A blokk megúszta,de a szivattyúm felvette a szutykot és a csapágyaim megsínylették. Havalaki tud segíteni alkatrészben megköszönném.Kuplungtengely-szivattyú kellene hasznalt.A főtengelyt meg elég újracsapágyaznom. Ha tudtok uj csapágysort jó áron írjatok.Előre is köszönöm.
A másik E21-be egy E36 M52 2.8 as vanoszos motorja ugrik.

Amúgy azon agyaltam, hogy bőven elég nekem a jelenlegi beállítás, így is lehagyom akit kell és még azt is akit nem :)
Meg megmondom őszintén ,csak kigyorsításoknál lenne értelme. Az esetek túlnyomó többségében, meg semmi értelme, hogy ,csak ezért többet kajáljon (még a gyári felhúzott beállításnál is). Mert hétköznapi motor is , ugye.
Én is vettem egy 328 E46-ot a gixer után, most abba tolom a pénzem.
Elszámoltam magam.
De tetszik a project-ed.
Már buktam rajta eddig is 25-öt, mikor még leelőlegeztem Benák Vilinél, csak hozzád került idő közbe :)
Jelenleg semmit sem adnék, mert (válaszolva Bass kérdésére) a kocsimba ment az anyagi keret :)
Indy

Hogy áll a motorod? Régen raktál fel képet róla...
Azt a motorra gondoltam, de tudod a piszkos anyagiak.
Mit adsz érte?
Ha komoly a szándék, és az ajánlat, elgondolkodom.
Inkább az 1340 ad el
Kedves motoros barátaim.Kérésre képekkel, és árakkal módosítottam a hirdetést.
http://kepesmotor.hu/motorblok...
Bandit karbi 36-os ha jól tudom.
Esetleg 40-es karbisor?
Sziasztok ha valakit esetleg érdekelne 2005-ös 1200 Bandit sérült és ép alkatrész az kérdezzen : 06 30 360 4406 számon. Van még egy BMC sportlégszűrőm régi 1200-es Bandithoz, valamint 1990-es GSXR 1100 alkatrész pár db.
nekem az ELF 20w50-es vált be a leginkább.
a vizesbe is azt találtam a legjobbnak eddig.
Hali megtudnád küldeni hol lehet külön fitinget és folyoméretbe fécsövet ven elöre is kösszi széles utat
kb 1 liter/6000km 8000-10000fordulaton használva a mobilból
castrollal régebben magas fordulaton hangos volt a blokk, valvoline semmire nem való csörög vele plusz zabálja is, igol kb a valvoline meg a mobil között félúton persze ez csak az én tapasztalatom.
Hali!

Azt is meg akartam kérdezni, hogy csipegeti-e az olajat.Ha igen mennyit? Ha esetleg volt más ami nem válta be,az mi volt? :)
Repsol syntetico 10W40
mobil 10 40
Szevasztok!

Ki milyen olajat használ a légolajos Gixxerbe?

üdv
üdv köszi h szoltál irtam neked ahol hirdetted a cuccokat! felirtam a számod is!várom válaszod!üdv!
Szia!
Nekem van gyári dugattyúsor, és egy kicsit több minden is.

http://kepesmotor.hu/motorblok...
ok semmi gond! azért köszi! üdv!
Szia!
Ne haragudj ,de ennyiért nem adom el.
gsxr 1100 hoz kellene de csak nagyon jó állapotú érdekel (gyürühézagot megtudnád mérni? km?)! és max 35eFT-ot tudok adni érte!ha van ilyened létszi irj mihamarabb és a részleteket megbeszéljük!köszönöm üdv!
Mihez kell és mennyit szánnál rá?