Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

HALI cseréld ki 88-as vilára azon van gyárilag fülnek hely pont bele való van egy ilyenem szemel együt ha érdekel potom öszegért üdv
mondjuk rakd az ülésre
Szerintetek hogy tudnék a púposomra emelőszemet rakni?
Szép az udvar,ilyen vadállatok vigyázzák minden jóérzésű ember házát .Nekem is ez a kedvenc állatom, meg a rottim
Sajnos most semmi időm nincs rá. Beindult a szezon (másokét szerelem, építem ) + a távolléteim miatt sem tudtam vele érdemben haladni
Megjött pár maratott kütyü, mit még megálmodtam rá.

Íme:
Már kezdtelek irigyelni hogy kettő is van ráadásul az egyik nagyon gyárinak tűnik mindenesetre szépek tied mikor lesz kész?
Nem nem.

Munka.
mind a kettő saját
kommentár nélkül
mindegyik
Tökmindegy, mindegyij ugyanbból a szénacélból van. Ha érdekel olcsó DID+JT láncszett, küldj egy mailt
Kérném ismét a véleményeteket!LÁNCSZETTCSEREELŐTTÁLLOK!
LÁnckerekekből esjot vagy JT?LÁNC NÁLAM AZ DID!
Ti mit melyiket raknátok fel,?

Grat! ;)


Máskor engedd le belőle a benzint, ha sokat áll (az úszóházakból)... mint tipp.
Nnnna, 1 órája pont ez a profilképem:D:D:D:D:D:D
Okés!KÖSZI
kössz. brigicol,de ez se a tejes üvegbe,hanem ablaktisztítós vagy bármilyen spriccelős flakonba,frankon leviszi a láncspray ragacsot is csak egy kis időt adj neki.
TI mit használtok hogy eltávolitsátok a felniről a ráragadt fékbetétreszeléket?
GRATULA! Csak nehogy tej helyett benzint rakj a cumisüvegbe!
Nyáron esetleg összefuthatnánk valahol kis-hazánkban.Pár sör után csak megeredne az ember nyelve
azért egy karbi szinkront, meg szelephézag állítást beiktatunk
itt tényleg döglődik a fórum.Na mindegy,a lényeg az hogy szombaton megszületett a kislányom .a motor meg a téli indítás óta prüszköl nem vette a fordulatott,hála a "minőségi"üzemanyagnak .egy kis injektor tisztítóval (dupla vagy tripla adag)orvosoltuk a problémát,szebben is indul mint eddig.Hasonlóval esetleg találkozott már valaki?Vagy benzin kutat kéne válltanom?
HALI köszi a gyors választ jók a képek üdv
Valahonnan ismerős ez a vas. Biztos láttam már valahol
...
S pár kép, mivel játszom mostanság, ha van időm.
Komplett kapcsolók szét, elektronika átnéz. Hát voltak meglepetések, miket valami kreatív egyén elkövetett rajta.
Megjött még pár cucc polírból.