Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi!Ez az! Csak kicsit drága. Majd valahogy "kigazdálkodom".Mondjuk kevesebb Prostamol uno lágykapszulát veszek! Pedig az ára is jobb!
Üdv Urak!Gondolom vannak itt szép számmal Suzukisok! Kellene nekem egy ilyen hátsólámpa ficere.Nem a nagyra,annak a kisöccsére. Az a műanyag ami a prízmát is tartalmazza.
Szép! Az én kerekem nem lehet ilyen sosem.Nagyon nehéz sorsa volt! Azt hiszem ezt gurították a törökök közé Egernél...Legalábbis úgy nézz ki!
Örülj neki! Fel kell polírozni ;)
Bocs, az ment az én motoromba a kupifogó összefogó lemezzel együtt.
Ezt véletlen nekem írtad! De vélhetően a címzett is olvassa!
Szia K.István! Érdekelne az aksitartó "fedél" vas :-) ha meg van még! hayabusaskukacfrímélponthú köszi.
jó az emelö .....................
Ez a"egzotikus lila"fék csak bizonyos színösszeállítású modellekre jellemző,vagy mindet ezzel szerelték?
Üdv!
Ha a lánckerékagy gyárilag nincs a kerék színére fújva... Hát elég randa!
Köszönet a segítségért, Taschner Zsolt barátomnak! nagyon szuper lett a moci
a szívótorok gumi 750w-é sorry.
suzuki gsxr feltehetőleg 1.1 hengerfej ki hangsúlyoznám hogy FEL LELT ÁLLAPOTBAN eladó.+ még pár alkatrész. árat te mondj.
a motorod meg 2 kilo és ilyen lesz Laci
Túlzásba esem!Ez tetszik nagyon!
Na ez igen!Itt van minden,ami számít!
Köszi,én is láttam!A kérdés hogy milyen vastag! Az enyémen az van:min5,5mm!Most 5mm.Ezért pánikolok! Van olyan aki hirdeti hogy 4,7vastag,4,5 a minimum ami bele van ütve!Most akkor hogy is van? Egyenlőre visszateszem,már jól összekoptak a betétekkel!
1 db 1100 - van az meg nem eladó ............. sorry
szia, véletlen nincs valami hátsó lámpád gsxr 600 k1-hez? vagy gyári vagy bármi amivel áttudna menni a forgalomba helyezésen.
bocs hogy igy rád irtam, üdv.: Máté
Sziasztok! Tudtok segíteni bent, hogy honnét tudnék plexit venni vagy vágatni a motorra? Utángyártott kellene, füst színű vagy áttetsző.

Vettem egyet 2 hónapja, de csak most került volna fel. Messziről kerüljétek el a Szatuna Kft-t (http://www.szatuna.hu/). Ránézésre jó volt, de most hogy fel akartam tenni, egy rakás szar, abszolút nem passzol, ráadásul úgy gondolták, hogy majd a csavarhelyeket is én fúrom bele, erről persze nem szóltak előre. De nagylelkűen adtak mellé egy plexi darabot, hogy azon gyakorolhatom a fúrást. Ferdén, szabálytalanul van kivágva, a csavarhelyek sem passzolnának, mehet a szemétbe az egész.
1-2 éve egy cr 250 re hoztak új szép tárcsákat az emlitet iletötöl fel is raktam 3 honap alatt meg ette a ap fékbetét a 100 kg motoron a tárcsát ...............................
nagyon jó meg oldásnak tartom ha nem üt ... föleg hátra puha fék betétet párszáz kilométer alatt fel veszi a tárcsa felületi hiháit és nincs vele nagy gond
Nem kell új, de lézervágott szarral ismeretlen anyagminöséggel, technológiával azért inkább mégse pótolja. Szerintem egy picit elveszíti néha a fonalat...Ha harap az a tárcsak egy régi felhúzott betéttel pont jó még az elsö idökben...
Föleg ha felteszi a tegnap akciósan lött fékmunkahengereket elöre, amit még nem mondtam meg neki...
hát igen igazad van ................ de vannak ügyes esztergályosok

emlékezél pár éve a forumon a fő tengely köszörülés , hogy meg osztot mindenkit .. stb ismerek nem egy motort amibe köszörült fö tengő van .. ráadásul hozzá gyártott csapágyakal .... és megy a motor . és nem törik stb ....

persze az volna az igazi ha mazsi be menne egy botba és venne egy ujat .... de ez Magyarország és sajnos sokaknak csak a foltozás marad ............ gondolom minél hamarabb motorozhatová tené Laci !
egy probát meg ér ! ? ........ én lapátoltam neki össze valamenyire és emlékeim szerint nem is volt oly szar az a hátsó tárcsa