Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Van egy sufnis csövem, 4 felfogató furattal. Ha kell neked adom ingyen.
Sziasztok!

Én 4 csavaros összekötő csövet keresek elsősorban a k1 k2 gyári acél csövét de ha az nincs akkor mást is meghallgatok! :)

Köszönöm
Igen. Két fekete barna és egy szürke. És igen mindegyiket a nagy csatibol vették ki... nemtudni miért:/
Mind1iket a nagy csatiból vették ki. Bár a kis csatiba is megy egy fekete/barna. De ha az nem lenne benne, nem működne a motor, vagy minden szenzorra hibát írna, ugyanis ezek a szenzor és motorvezérlő földelések.
Otthon van egy K4 1000 kábelkötegem, megnézem rajta hova vannak bekötve(van róla táblázatom is, de nem biztos, h jó).
Két fekete/barna csík, meg egy szürke ugye?
Wiring diagrammot nézegettem. Hát elvileg a két fekete barna vezeték valahol a kötegbe egyezik... nemtudom miért szedték ki. A szürke az az ábra alapján a csatit köti össze ami megy az ecu ba... érdekes.. de megy a motor. Nemtudom hogy emiadt romolhat e a teljesitmény :/
Köszönöm am a segitséfet nektek... de az a két egyforma szinü vezeték kikötése is normmális?
Nah ezaz... két ugyan olyan xD mostmár honnan fogom megtudni hogy melyiknek kéne lennie annak? Keresek neten valami rajzot... de am mik lehetnek ezek a szálak amit tulajdonképpen a vezérlö egységböl kijön kiszedik a csatibol valamiért mert nemkell oszt megy a motor,?
Megtaláltam Bigoneoszi feltett képeit.
A képen a fekete-barna az a exup szelepé. Láthatod, hogy honnan van kitolva a hüvely a csatijából. Na neked van két ugyan olyan színű vezetéked is amit én látok + egy bonusz ami gáz.

Két sör után ennyit tudok segíteni.
Egyik fekete-barna vezetékl esz az. Ha rendes veled akkor bigoneoszi megmondja melyik helyen van ez a csatiba. Én nem vagyok motor közelben.... A többi szál passz....
wiring diagram alapján ki tudod deríteni mihez tartoznak
Beszélsz zöldségeket! Eriggy dolgozni!
Kisfiam!...minek osztod az észt,mikor még neked is kevés van!
Kiszedtem. Nem tesztelt semmit... bevan állva az exup motorja... beindul megy a motor..fogyasztás jo, teljesitmény megvam... nemtudom m iért huztak ki ennyi szálat..
Nem tesztel az Exup mikor rárakod a gyulát? Ez már szerintem is sok lesz!
Ez már túl sok szál szerintem.
Sziasztok. Segitsetek srácok.... adott gixer 1000 k4 exup benne volt csak disznek mert valaki kikötötte... de hogy... ezeknek a vezetékeknek kell lennie?
Nem is mondtam, hogy nem tudod eladni. De azt igen, hogy nem nekem.
Használt slick és egy újszerű legkeresettebb sportgumi nem ugyanaz.
Én régen a Full-Gas-ban vettem, de elment velük is a ló és a végén már elkezdtek 35-öt kérni a párért, uh. leszoktam róluk. Mondjuk velük mikor nem szalad el a ló.... Lehelet finom örömöt éreztem, amikor bezárták a budaörsi standot.
Csak ne lenne olyan nehéz szerezni. Pedig kellene 2 hátsó, hogy végre feltehessem a D211-et előre.
Addig marad a pirelli-metzeller vonal. Tetszik benne, hogy jóindulatúan csúszik. De ezt a kőszegi határon láthattad
Lehet franciául jelzett vissza és ezért nem értetted.
Maradok a Dunlopnál. Már megszoktam nagyon.
Próbálj egyszer Supercorsát. Baromi jó. Első hátsó radír és Te döntöd el, hogy mennyire.
Végül is pont erről ment a vita két napig, de Sedu remek üzleti érzékkel bedobta, miután ddt500 4 darabot ajánlott ennyiért én meg eleve deklaráltam, hogy ennyiért maximum új gumit veszek az ETZ-re.