Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Naaaa bekaphatod Cápa!
Szép lenne.
Átjött, csak sportból b....tatlak.
Jól van látom nem ment át... Természetesen erre gondoltam én is, mi meg foghatjuk arra, hogy neked hazai pálya
Legalább nem vaktába kéne erőltetned, hogy aztán leess az útról, nem? Megadom az alaphangot és amúgy is szabad túllicitálni. Bár néhány felvidéki ugrató után be fogod látni, hogy elég ez.
Sztem ők is inkább clamra kíváncsiak, érte cserébe még az utat is biztosítják nekünk
Vagy ha igen, vádalkut kötünk és odaadjuk helyette motorskiller-t.
Persze, aztán meg majd élvezed a hazai pálya előnyét...
Kicsit be is állt mindenem mire hazaértünk. 2 nap, 1200km, már minden bajom volt a végén.
Na, majd szervezek egy Cápa-TT-t Nektek. Az lesz a mulatság!
Reméljük senkit nem kell a zsaruszobából kikönyörögni.
Tájat lesni kocsival is lehet. Ahhoz nem kell k5 1000-el menni. Kényelmesebb is. Van klíma. Stb..
Ne is mondd, a kóbor kutyák okoztak pár meglepetést, de szerencsére az összes túlélte, meg mi is
Én nem is tudok máshogy, most se nézelődni mentem, hanem egy jót motorozni. Nálam ez meg azt jelenti, hogy veretem, amennyire merem, csak ugye ismeretlen terepen hatványozottan benne van egy ilyen...
Románba könnyen lovat, csacsit, vagy tavaly majd nem kolbászfesztivált csináltak a patakból dagonyázásbol átkullogó disznóbol. Szik a happymill!
Mi is ugy túráztunk tegnap hogy állitolag húztam a fekete csikot a kanyarban
Mégis az esztergomi bazilika előtt törtem majdnem rommá a motort amikor kicsúszott a lábam megállaskor
Egyáltalán nem, kb 10zel szaladtam ki a nedves fűre, csak ugye ott meg könnyen elmegy az eleje, el is ment ilyenkor bánom, hogy nem tudok úgy "túrázni" gyök kettővel, mint itt egyesek, sztem transzalpinán kettesnél feljebb nem is kapcsoltam kár, hogy a ritka levegőt megérezte eléggé a motor, még egyesben sem akart jönni kerékre, úgy elgyengült

Amúgy reflexből megfogta,nem lett kár.
Gondolhatod. Átrendezett egy fontos tranzit útvonalat. Két napja koplalnak bukarestben.
Nagy a kár?
Tegnap jöttem haza románból, transzalpina-transzfogaras. Egyszer érdemes megnézni mindkettőt, de ha jót akartok motorozni, akkor csak a transzalpina. Transzfogaras nagy részén szar az út, nagy a forgalom. Transzalpinán ezzel szemben főleg pár éves fekete aszfalt, forgalom alig van, lehet haladni. Kár, hogy első nap sikerült kiszélesítenem egy kanyart, beszűkült a rohadék a végén
Lebuktam.
Akkor te voltál aki előttünk 40-el térdetlógatva ment 2fokos dőlésszöggel dobogókőn felfele
Szar helyen, szar motorral, szarul.
Bár d211 első még nem volt fenn. Következőnek az lesz ami felkerül.
Szar helyen motorozol
Rendszeresen dobok le félig elkopott kagylós gumikat. Eddig egy se bírta végig. Szerintem a rövid féktávok miatt lehet, vagy vezetési stílus nem tudom. Nálad könnyebb vagyok sokkal, és normálisan motorozok