Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Vajon bevette már a gyógyszerét?
A pofádat befogod!
Jó látni, hogy nem csak szerintem kretén killerke.
Nehéz az a szint ahol ti álltok. Túl erős mezőny! Kimaradnék! Marad a néha belekotyogok szindróma.
Mi is a tiédet. Technikai tudás és logika nagyon low level.
Tényleg maradnia kellett volna a Kawánál...
Veztengelyen mérhető a kopás, az ütés, máshogyan befolyásolja a motort. Csak, h tudd az én 90000km-s veztengelyeim teljesen épek. Még féktárcsát 3szor cseréltem...
Meg is néztem egy pár váltót. Pl az 1ik Busát amit szereltem, hordták hozzá a bontott váltókat, nem győztem visszaküldeni, mert egy szar volt az összes. Aztán csak belekerült az új fogaskerékpár...
Gyáááá, te olyan vagy mint egy fodrász. Most márbhátulról jössz.
Nem kevesen vannak.
Millennium degeneráció.
Millenium generáció....
Általában jössz és valamine belekotyogsz. Azóta csinálod, amióta gixxert vettem. Fárasztó vagy és lassú felfogású. Régen is vakeroltál hogy én milyen szar ember vagyok, hogy suzukira váltottam.Aztán te is azt vettél. Unalmas vagy.
Tudom, vazze mentem aludni, nem itt élek. Oszit viselte meg inkább ez a történet.
Eltünt egy halom faszom galériád és meg se szólaltál.
Miért tették volna?
Én még vettem is tőle féket.
Te meg aszittem kibasztak két hétre.
Tanulmányozom már itt jo pár éve a viselkedését. Hihetetlen ember, komolyan mondom.
Nemfogyatékos vagy, hanem egy ribi a 42-esen, tudjuk....
Tudom,bátor vagyok.
Bár állítólag a reflexeim nem jók mert öregedek.
Ezért tartom a távolságot.
Tát felé is csak vasárnap délután merészkedek.
A cápa akkor támad ha bemerészkedel a területére.
A cápa sósvizi élőlény hótt más a világa,és agresszív tehát kényszerít.
Vili?
Nem, nem. Nem vagyok fogyatékos. Te vagy itt a penge.
Folytatnám, hali hóóó figyelsz tevrááááám? Olyan tárcsát kapram bontottan hogy majdnem én bpntottam ki a csomagolásból. Azért nem szeretel velem beszélgetni mert a sajátodként elképzelt világodat akarod másoknak is úgy előadni mint ha az lenne a legjobb és leg járgatóbb. Ha azzal más nem ért egyet, az fogyatékos. Szóval bontos témát lezárnám azzal hogy lehet ott is kifogni alatrészeket amik jók. Persze nem új és az újnak a feléért.

Remélem azért lesz vitánk itt a közeljövőben, attól hogy te komp lettél én meg nemnkoplettem.
Ezért írtam az árakat,csak nem volt ennyire egyértelmű?
Chh, kihagytam a K5 hengerfejet. Azzal együtt már 110-re rúg a ceh.