Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ja és szeretem a hosszú történeteket ha sok vér,verejték,keserűség és szenvedés van benne.
Főleg ha nem én szerepelek benne.
Az engem rettentően meghat.
Amúgy szerintem sokan ráérünk most.
Ez egy hosszú sztori.
Miért váltottál 600-ra?
Jövőre én is azzal szeretnék menni.
A dunlop nem olyan mint a pirelli,a vége felé is jól tapad.A régebbi gumikat is nyugodtan felrakhatod,ha olyan embertől veszed,mint mondjuk brian.Hol szoktad beszerezni ezeket a gumikat?
Kellene egy hátsó,mert csak slick van itthon.
Szerintem amitől jobbnak érzed a motort azért nem kár.
Én elhiszem azért nem értem a csak az öhlinsbrembo meg szar a gyári fék dumákat.
Lehet az erre költött pénzt inkább el kéne motorozni az többet segítene!
Beszart a paripa.
És hányadik lett?
Hát a Kaszás motorja amennyire tuning....
Egyébként hidd el az összes 2004 utáni sportmotor tudja gyári tuningmentes állapotban az 1:58-at.
A gyári tuning mentes állapoton volt a hangsúly!
Bódis Ricsi egy 2004-es ZX-10R-el nyerte meg múlthét vasárnap az időmérőt. 1:54. A sok S1000RR-es csak kamillázott.
Ja és a rajtból is elsőnek jött el.
Jobban megyek, mint Rossi és szerelőim vannak!
Legalább lenne önálló gondolatod, de csak lopni tudott a szövegem és ennyi, gyenge vagy.
lehet jobban járnál az már gyári állapotban is megy 58.at
Ha már a hengeren belüli nyomáshullámmal is számolsz, akkor vagy valaki.
De kurva sok időtök van a faszsagra...
Unalmatokban tervezzetek már egy ram air rendszert membrános 125 2t SP-re ;)
Úgy mentek mint Rossi, úgy szereltek és olyan ralatasotok van mint egy HRC főmérnöknek, így hát nem lesz nagy kunszt...
Mire hazeerek a hajtásból, addigra talán kész is lesz :) Légyszi majd valami magyarázatot is irjatok, hogy miként kell kiszámolni a belépőt, a csövek hosszát, alakját, az airbox térfogatát, stb.
Külön kérem, hogy térjetek ki a nyomaskulombsegek kezelésére...köszike:)
Irány Lillafüred, jó munkát
Bizonyára nem azt szedi mert ahogy olvasom nő az öngyilkosság esélye. Mint látjuk köztünk van, és semmi jelét nem mutatja, hogy bár mit is tenne magával önkielégítésen kívül.
Prozac?
Gpussynak két gyógyszert kell szednie. Mint írta már a fogamzásgátlót, a másik a skizzó személyiségére. Legutóbbit azért, hogy nehogy összevesszenek egymással!.
Fogjátok be mind mert még a végén én is veszek egy Suzukit!
Killer biztos bevette már a fogamzásgátlót!
Itt inkább azt akarják, hogy te fogd be a pofád!