Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Levedetted?
Ez véletlen nem az én szövegem?


Milleniumi generáció.
Ez fog történni. Neked meg mindegy. Vegyél motort bontóból féláron. Csak lesz egy jó állapotú előbb-utóbb. Kézbe veszed, megnézed. Ha tetszik, szádba veszed.
Persze, hogy nem kötekszel, csak hülyének nézel. "nem érdekes, ha nincs"
Én is egyből erre a kérdésre mentem rá, de a képek alapján K4, mert a K3 féknél szerintem közelebb vannak a stiftek egymáshoz.
A faszméret Olivér. Nem mersz odabaszni neki egy rendeset.
Rossz lehet neked...
Akkor üdv az 1000resek között!
K3 vagy K4? Nem mind1 az első fék szempontjából...
Na mindegy, csináld meg! Tedd fel! Azt, használd! Nekem jó még a gyári, lötyögős, szarjaim.
Vágva szerelve 7000 szokott lenni. Álltalában Pirelli érkezik. 2-4 mm kopásjelző a szokványos.
Ha gyári tárcsát vennék akkor is kellene ha pontos középvonalra törekednék, csak úgy fél mm-t killene így meg egyet kell. Na bumm. Megette a fene a k8 futóművet.
És milyen márkát?mindegy?Vágottat?Azokon van még kopásjelző vagy,nem érdekes,ha nincs?
0 és 10ezer között veszek slickeket.
Tudom...
Nem kötözködni akarok,csak kérdezem....
Nem is írtam, hogy látni lehet hogy üt e. Az felszerelve derül ki. Van aki meg is engedi, hogy felszereld. Ha jo akkor megveszed.
Én vettem használtan és nekem szerencsém volt.

Vannak dolgok amiket nem érdemes használtan cserélgetni, meg venni, felhasználni. Ilyen dolog a meghajtólánc nálam vagy a használt koton. Igazából mindenki maga dönti el mit, mikor, és mire cserél. Az meg az én véleményem, hogy a fene megette az új tárcsáidat ha annyi pénzért gépmunkálni kell hozzá....
Neki elég a Durex is!
Te milyen gumikat szoktál venni,és mennyiért?
Fent hagyhatnám a régit is, nem? Ugyan ráz, de ingyen van a cseréje!
Éppen ezért egy használt tárcsa állapotát én a számtani középnek veszem, azaz 50%. 50%-os holmit nem veszek 50%-on. Ugyanaz a téma, minthogy mért nem veszek 25 ezerért használt gumit... De Te vegyél nyugodtan!

Azzal, hogy rápillantasz még nem fogod kiszúrni azt a 7-8 ezred gödrösséget amitől rázhat. Semmit nem szoptam meg, hisz a Brembo Oro tárcsa használható a motoromon. Én is felrakhatnám a fél mm-es eltérés ellenére is (szerintem az összes nem-gyári tárcsáról hiányzik az igazító beszúrás). Ha kiadja akkor így marad, ha kell akkor esztergáltatok.
Volt aki új tátcsákat rendelt és ütöttek. Na azzal mi van? Petsze megreklamálták, de ugy emlékszem csak beszopták és volt neki egy pár fasza, új tárcsája ami 120 ropi volt, viszont szarok voltak.
Arra nincs garancia. Személyesen, ha rápillantasz és kezedbe veszed sokmindent le tudsz belőle vonni milyen állapotú is a tárcsa. Aztán imádkozhatol hogy felszerelve ne üssenek. :-)
Volt aki már újal is megszopta. Most pl. Te is. Lutri.
A svéd te!
És hányadik betű az Ö az olasz ABC-ben?