Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

K5-höz találok valahol magyar nyelvű kezelési útmutatót?
BT-003
Oksi, megjegyzem köszi!
és most mik kerültek fel?
Nem,elől nem az volt....de mint azt már olvashattad tőlem,motor válogatja,ha a tiéden bevált,használd egészséggel
neked elöl is az volt?
nekem a hátsóval semmi bajom, és van még +3db-om...
Szia! ....és igen,szita megszünt Ne vegyetek D209 GP-t
Mizsi jó lett a gép a gumixcserével?
fizethetsz természetben, kókuszos ritter sportból pár darab...
Kösz a válaszokat!(Mindenkinek)
Nagy hasznát vettem.
(Macinak)Lámpiont vettem 12e-ért,sérülés mentest,a pupi érdekelne,attól függ mennyiért adod,igaz át kell priccoltatni.
a hátszélpumpa közelében van
Elárulom,ha megmondod hol találom a berugókart
Sziasztok!

Hogy lehet k4 1000-en a dudát bekapcsolni? :-)
Nem tipus szerint,inkább mint márka lett nálam leáldozó...pár lehúzó történet mellett,az ára megmaradt a plafonon,és mikor a TESCOban akciósan megláttam,az volt a vég
sziasztok
ha van kedvetek nézzétek meg ezt az oldalt
vasparipa pont hu
motorosoknak motorosokért :)
a power1-el van bajotok?
Ez ám a kérdés.....
Szevasztok motorosok! Legyetek szivesek aki tudja hogy hogyan kell bekapcsolni a valtofenyt a k5-os 1000 gixxeren akkor az irjon.Elore is koszi a segitseget.
Jól látod, már én sem használok Castrol-t...
Nem használtam még Repsolt,de akkor most az lessz.....Castrol függő voltam,de mintha a régi Castrol nem ugyanaz lenne mint a mai,így hát nem ragaszkodom többet hozzá
http://www.olajshop.hu/termeke...

ugyanazt tudja csak drágább 5000ft-tal.
4 litert vettem bele, 10w50-et. Repsol + Motul jó, bár ki mit mondd...
4 litert meg kell vegyél....
nekem a repsol olyan mint a castrol superbike volt, semmi extra, amikor beletöltöm akkor frissiben nagyon jó, finoman kapcsol a váltó, aztán meg érezhetően romlik. de mondták a fuchs-t vagy melyiket hogy "nem ragad tőle a váltó", és a mol-t is sokan dícsérik....
azon belűl? Mennyi megy bele az ezredesbe? Repsol illetve a Motulról mi a vélemény? 10w-60? vagy mi kell neki?