Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Most épp Q8-at én...
milyen motorolajat használtok?
Frankó! Remélem jó lesz a géped!
Majd kérnénk a tapasztalatokat...
Nem mindegy milyen motoron van,és mennyire van emelve a gép hátulja...de még az sem mindegy hogy helyezkedsz a motoron! ...én is pislogva halgattam,de itt az élő példa. Hétfőn lecserélik a gumikat,kiderül...
hja és még annyi, hogy azt mondták 200 fölött csinálja....
nekem pályamotorosok mondták annó még a motorosok.hu fórumon.
de nekem mondom nem csinálja a 190/60-as, elöl pedig racetec k1-es első van.
...D209 GP van hátul,és ugyanezt mondták nekem is. Te ezt kitől hallottad? ...az még az érdekesség,hogy két személy alatt teljesen jó
milyen gumi van fent?
a dunlop valamely szériája "szitált", bár nekem a d209-re is azt mondták fog, de valszeg mivel más első gumim van ezért nem csinálja...
minnél inkább húzom,annál gázosabb....maholnap kiderül a titok
Próbáltad túlhúzni?
Jah, cuccolnom kellett...
elzavartak otthonról?
220 körül beszitál....de már megvan a magyarázat,remélem
Így megpakolva 1 heti cuccal 2 embernek is teljesen kezelhető az 1000-resem...
Mivel kínlódsz még mindig?
Megnézték ma szervízben,nem a kormánystabilizátor a baja...megnézték a kormánycsapágyakat,az is jó....átküldtek gumishoz centírozni,azzal sincs probléma,már csak a gumi maradt hátra....de ha nem az lessz a baja,tökönszúrom magam
Az nem az enyém.
akkor még csak meg van a "kis" piros?
mert láttam egy hirdetést amire azt hittem eladod....
Nekem LSL van rajta.
Mondjuk a K4-en gyári volt és nem volt vele semmi bajom.
fel szokott 1 kicsit levegősödni, amit hallhatsz is ha fordítod a kormányt amikor át"pattan" a levegőbuborék a csillapítóegységben, vagy ha nagyon sok a levegő akkor már "szörcsög".
nekem elég volt eddig utántölteni (alján egy 2es imbuszcsavar), de lehet az olaj sűrűséggel is játszani....
ok! ...neked pl gyári csillapító van benne? ha beruházok egy drágábbra,megéri az árát? megszünteti a szitálást?
...igen,tornázni is kell rajta,hogy ne emelje az elejét....de akkor ez normális,hogy egy személy alatt ezt csinálja?
Nem.
Max. sűrűbb olajjal töltöd fel.
két személy alatt leül a hátulja és megváltozik a geometria, elöl picivel laposabb lesz a villaszög, ezért nem szitál, vagy mert egykeréken mentek
Egy személy alatt,ha rendesen ki van forgatva,kettes csutkán beszitál a gépezet eleje,két személy alatt semmi....... megdöglött a csillapító?