Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hát ez az, hogy nincs ilyen vidim, de ez az amit szeretnék: http://www.sportmotor.hu/motor...
képernyőkímélők
Ha van ilyen videód konvertáld le flash-be, aztán abból meg már lehet screensaver-t csinálni...
sziasztok
"GSX-R összeszereli magát" bizonyára sokan láttátok ezt a vidit többször is volt fenn az oldalon... a lényeg én szeretnék ilyen képernyőkímélőt, ha valaki tudna nekem segíteni, hogy ezt hogy valósíthatom meg az légyszi írjon ide, vagy az adatlapomon látható mail címre! előre is köszi srácok :)
Az nekem kicsit sok érte.
10 rugót.
Karcmentes K4 1000 4 csavaros gyári dob összekötőcsővel, szeleppel 17000.-Ft, illetve gyönyörű állapotú Yoshimura Triovál dob 48000.-Ft-ért eladó!
Hüpp-hüpp barbatrükk...
Nekem van, de én is leveszem, a tankot, ha ott baszogatok alatta valamit.
Szeretni fog a motorod. Vigyázol rá!
Majd lefényképezem az enyémet. Kb 6-os köracél hajlítva...
Mennyit gondoltál értük?
Sztem 1ezik!
Szevasztok! Van egy pár szinte új Nissin első fékbetétem, ha érdekel valakit. 01-02-es gixxerhez jó!
márint a tankot
az enyémben sincs benne a kitámasztó csak én azt is le szoktam venni h ne legyen útban ha alatrta kell maszatolni
Be van ragadva ez a topic...
Gyertyáid megtalálták helyüket a napokban,új levegőszűrő,olaj,fagyálló csere,dokumentálva!
A fanyelü tankkitámasztó helyett kéne egy gyári,vagy hajlítok egyet,hogy néz ez ki?
Helló
Valaki megtudná nekem mondani hogy a suzuki gsxr1000k7-k8 első felni megegyezik e a gsxr1000k6 osal bele lehet e rakni a helyére pl: .féktárcsa rá megy e és a felfogatás megegyezik e a k7-k8 al ?

köszi elöre is
Jééé. Örüljünk, hogy eddig is kitartott. A Mikulás szánkója így is szikrázni fog.
Jahhh csak annyit még, hogy a 6500.-Ft-os KN szűrő eredeti amcsi, csattal, pitykével, matricákkal, szerelési-használati útmutatókkal ellátva!
Reggelt Álomszuszékok! SUZUKISOK!

DEC. 13.-ÁN az Andrettiben LUCAnapi pizzazabáló MOTOROS buli!
MÉGEGYSZER mondom!
Akik tudnak,- asszonyokkal, gyerkőcökkel egyetemben,- gyüjjenek mán el! Jó balhénak igérkezik
Úgy néz ki, h bebaszik az idő egyre jobban...
Mint mondtam minden stimmelt......
Oké :)
Hali mindenki! Na utánajártam a K4, K5 dilemmának! A szakműhely tájékoztatása szerint a két rendszer teljesen más, a leömlők és vezetők mérete, kialakítása, rögzítési pontjai nem egyeznek meg... sajnos!
Anno az én japan Yoshi rendszerem/K4 1000/ egy K5-ösre tették rá minden faragás nélkül..
Ez van...