Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na igen, én is ezt akartam írni.
Vágott slick gumik eladók 190esek dunlop kr108

Kettőt odaadom 13ért!
Tel:06305711483
sziasztok !
a két gyári leömlő majdnem ugyan az de nem teljesen egy forma.én is próbáltam a k5-re felrakni egy k4-es akra rendszert de alakítani kellet volna és valószínű hogy beleért volna az idomba.
énúgy tudom (javítsatok ki ha tévedek) hogy k1-k4-ig (pl) ugyanaz k5nél változott (pl)
viszont azt nem tudom hogy k1-k5 600/750-é jó e rá mert az is ugyanaz maradt. esetleg valaki?
Azért utána néznék ennek.
A K5-től változott a lökettérfogat 988-ról 999-re.
A leömlő szerintem ugyanaz,..Ráadásul ugyanúgy jó az összes slip-on K1-K6-ig.
Szerintem semmi köze a kettőnek egymáshoz. Nem kompatibilis.
Helló mindenki! Van valakinek infója arról, hogy a K4 és K5 gixer 1000 kipuffrendszere között mi a különbség? Csak felfüggesztésbeli, vagy már a leömlők elrendezése is másabb? Várom a hozzáértők válaszát! Előre is köszönöm!
Ricsi Bontó
Szépjónapot mindenkinek! Bp és környékén gixer bontót tud-é ajánlani valaki?
Jah, így már értem...
Nekem van K&N szűrőm...
Ja: küld ide
airbrushfehervar@gmail.com
Szokecigany, adj nekem egy telefonszámot, és felhivlak hétfőn, oszt' jó megbészélünk minden piszkos részletet!
Mert még kicsit gyenge a motorom...

K-N szűrő, meg a kommander ami nagyon kell, az elektronika csak hab a tortán...
Tisztelet...
Minek neked nyitóelektronika?
Ne csináld legyen 50e és házhoz viszik tokkal vonóval.
Egy barátom Fehérváron dolgozik,minden hétvégén itthon van Ha gondolod vele el tudom küldeni...
Szia Szokecigany!

A három dolog 45ben . (Powerkomm, Nyitóelektronika, szűrő) Vevő vagyok rá. Székesfehérváron vagyok. Postai utánvéttel megoldható a dolog?
"A..Ujvárosi szőkecigány ÁÁOOÁÁÁÁÁÁÁÁ!" Itt ni
Legyen 45 :) Az,hogya K&N szűrő 6e Ft legyen az kizárt annyiért max valami kinai szemetet kapni.
Arra sajna nincs szükségem... Így jártam! Azért köszi...
Legyen 50 és adok hozzá egy Nikko racing nyitóelektronikát is.
No akkor most mi legyen...?
Jujj de cééép kis hangja lesz!