Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

:) Na ugye. A tied akkor vagy 6e-t megér. Felrakhatod az apróra. Kipufogó tartó levágható lábtartóval.
Van levágott gyári 4ért!
Köszi! Kézzel van megigazítva.
(A buzi GSX-R feliratot kivágnám belőle.)
De erősebb, mert öntvény. Valamint olcsóbb és egyszerűbb (ha kell most lemegyek a garázsba és levágom ami van, ez ingyen van pl.). Nem akadtam meg, csak érdekel, hogy milyen cikkek vannak.
Nem hiszem el hogy a nagy fehércápa ilyeneken megakad. Úgy ismertem a faszit eddig hogy inkább megcsinálja magának lemezből mint sem ad érte 7- 10 ft-ot mert neki nem ér az annyit. Gyárirol leváhatod az akkor is nehezebb mint egy kikönnyített lemez....
Akkor németül már tudom! Köszi. Mondjuk ez igen furán néz ki, de nem vitatom, hogy jó.
Én meg egy ülésesre akarom átalakítani a kotványt. Üléspúp fogalma ismert, a bal lábtartót leszedem, eddig még nekem is megy. De a jobbos kell a kipufogó miatt. Arra gondoltam bontóban veszek egy másikat és levágom róla a csuklót. Más megoldás esetleg? Lehet kapni készen "verseny" kipufogó lógatókat? Nincs kedvem lemezből vagdosni. Fontos, hogy a fogópont ugyanott legyen, mint a gyári lábtartónál, mert mindhárom kipufogóm úgy van megépítve, hogy ott szeret lógni. Olyan kéne, ami a gyári helyre viszi a fogópontot, de nincs rajta lábtartó. Lehet ilyet kapni? (Azt se tudom mi a neve, eddig nem találtam. )
Halihó! Eljött az ideje hogy vennem kéne egy kapaszkodót (tankra szerelhetőt) de amit találtam ebay-en kedvező áron arra azt írják 2003-tól jó a gikire. Mások a csavartávolságok a K1-K2-nél vagy jó lehet rá?
Sziasztok , nekem lenne egy szett d211 gumi eladó de csak júniusban tudom oda adni ha vkit érdekel , mert akkor megyek haza, üdv .
Írtam mailt! :)
Utcai gumi. Ma lett volna egy pár racatek slick nagyon jó állapotban 15-ért inkább otthagytam.
Köszi szépen! Remélem majd meg tudom hálálni valamikor!

HA esetleg maradna ki KR106 ami nektek nem kell én vevő lennék rá, D211 v 212 is érdekelhet, de inkább KR.
Ugy jo hogy megvesszük az értelmeseket azt elosszuk? Most van ilyenre egy kis keret. Nekem jo a Pirelli vonal te meg dunlopos vagy.
Írtam neki a faszbúkon, azt mondta küldi a listát, de még nem írt.
Holnap rácsörgök az tuti.
Azt hittem már rég vettél. Akkor majd megdumaljuk mi legyen.
Hagyjál nekem is!
Ismerősöd holnap visszajelez miket irt ssze. Ha ugy van lehet 3-4 gumit berendelek tőle és picit hátradőlök.
Nekem még van egy 211 elsőm
Ez az én szövegem!
Kit érdekel!?

Még hogy a túragumi nem tapad... Emlékszek...
"200-ig mindegy, csak ne legyen kocka a kerék."