Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Czimby, neked is ment a posta tegnap.
Jah...szívok is miatta..
A 212 picit másabb...neked mondjuk mind1, h mi van fent... Akkor is gyorsabb vagy mint mi...
Nem kellett volna vágni szövetig...
Szia,
Nem, nem várható el. Ami nagyon tapad, akkor max 4000. Viszont nem rossz a Pilot power 2CT. Nekem volt fent elöl, és teljesen meg voltam vele elégedve. Most Pilot power 3-at vettem előre. Ha leszakad az ég, baszhatod a D211 vagy D212-őt, meg a többi gumit...
Tapasztalat. Viszont a Power nagyon stabil. Nem véletlenül tesztgyőztes...
Sajnos, tegyük hozzá.
211-et már nem is lehet kapni...
212 van már inkább...
Amit írt Czimby. 2.1 elől, hátul én 2,3-al használom.
Bár ugye függ milyen gumi...
Ha már mindkét fül sérült, akkor görbülhetett minden. Nem csak az alsó, hanem a felső is. Mint Mirinek is...
dogmices@gmail.com
OK kérek egy e-mail címet.
Azt megköszönném!:)
Szerintem jó rá. Csinálok képeket róla.
Ha felmenne K2-re akkor érdekelne. :(
Most azzal mit csináljak
A minőséget hagyjuk. Metzeler racetek tegnap hasadt fel hosszában. kb 5 centi csík, örülök hogy hazaértem vele a pilisből.

Akra rendszer k4 1000 érdekel valakit? 80 pénz.
Csere érdekel LIGHTECH állítható lábtartó szett-re?
Jol van na, csak a kedvedben akartam jarni
Akkor nálad, nálam, és még itt sokunknál jo az ami fent van, mert bőven többet tud a gumi meg a motor mint a mi képességeink. Ez az én véleményem.
Dehátez nem k51000 és nem sárgafekete.
Ki fogom probalni a metzelert, tenyleg csak pozitiv visszajelzest talaltam rola. En is ugy hallottam, hogy supercorsa meg racetec rr kozott nincs igazan kulonbseg. M7rr-rel kapcsolatban ismet egy pozitiv velemeny: http://youtu.be/ixdOhzg8QOA
A metzeller jo gumikat gyárt. Pirelli-metzeler között van összefonódás. Ugy mint amatőr a supercorsa, superbike és racetec gumik közt nem éreztem különbséget. Mocskosul kopnak, de jol tapadnak :) pályán meg takony puhaságú lesz.

Utcán a dunlop sportsmart bizonyult tartósnak és azért tapadt is, de pályára nem mentem vele.
Én se tudom mennyi a marketing, van egy gsxr1000 k5 k6 angol csoport facebookon, ott csak jókat olvastam róla, nagyon szeretik. E között vagy a Racetec RR között vacillálok, bár még sok van a 2ctkben, szinte újak voltak mikor a motort vettem.
Igazából nem sok mindent tudok mondani a 2ctkről, utcán nekem eddig nem volt velük bajom, de csak idén kezdtem el használni őket. Nagyon a közelükben se jártam a kanyartulajdonságuknak, meleg se volt eddig, meg utcán nem is nagyon szeretem forszírozni a lapolást. Pályán nem is próbáltam őket, de mivel szeretnék idén is jó pár alkalommal pályázni, ezért olyat keresnék ami azt jobban bírja. Az első pár alkalomra viszont ezekkel megyek, kidobni se akarom őket ameddig jók.
Köszönöm a tippet a Metzeller M7RR-ről én is olvastam, írják, hogy a ManTT-n szerzett tapasztalatok alapján.... Nem tudom mennyi ebből a marketing, de egy próbát megér.
Neked nem jött be a 2ct ?
Nagyon megy a gumi téma, esetleg valakit nem érdekelne egy Pirelli Suberbike SC2(Medium) 195/55 hátsó gumi? 2014-es gyártás, 4.6mm minta középen, oldalt 4.2-4.4mm. Ez ugye slick gumi, amibe d211 minta lett vágva. A feltüntetett mélység a gyári mérőpontok mélysege! 15e Huf
Irreális dolgokat vársz el. Az angel gt jó lesz az tartós is. Sportosan a 6000 összejöhet, ha úgy mész, mint cápa akkor a fele. Sima slick 2-3000km normál használatban nálam, a gyenge r1-en. Első gumi 2 szezont is kibír, ha nem esek el vele, mert akkor arra fogom és ledobom...