Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az nem lehet, hogy megolajozta a tengelyt a szerelőd a összerakás előtt és becsorgott? Ez ilyen összecsavarható tengely vagy, hogy a tökömbe nevezik
atixot keresd itt vagy fbon.
Sziasztok!
K4 1000-re keresek bal oldali kormánycsutkát, fék és kuplungkarokat. Van vkinek esetleg bontott vagy tudnátok ajánlani beszerzési forrást? Most lettem márkatárs még nem vagyok otthon a GSXR alkatrész forrásokban.
Na majd holnap :)
fúrsz egy lyukat a lengővillába és vágsz bele egy menetet :)
Akkor egy 30ast kell :D szep lennek 185 centisen meg 60 kilosan :) kivancsi vagyok mi lelhette, en a pofonra tippelek, de ennel nagyobb baja ne legyen
60 kilós versenyzőkre tervezték. dobj le egy 20ast. néztem neten törött k5 vázakat és némelyik tényleg botrányosan volt hegesztve, csoda hogy addig bírta.
Jut eszembe tenyleg raultem multkor amig az emelon volt, elvonasi tuneteim voltak :)
En is erre tudok tippelni, de majd ugyis megy a szerelohoz, a hatso lanckerek miatt meg ki lesz szedve a kerek, majd akkor megnezzuk kozelebbrol, mert igy nagyon ra se latok. Miri kellet 10 masodperc mire leesett mire irtad a vaz hegesztest :D mondjuk azt tudtam h csuszott a bal oldala, a labtarton meg a sztender lenyitojanak gombjen vannak nyomok, de ezen kivul semmi.
Itt vagyok én is és tudom a választ!
ha ráülsz azt is bírni kéne!
Az bizony jó nagy pofont kaphatott,mert magától ha életed végéig emelőn állna akkor sem engedné el a gyári hegesztés...
lehet ugyan az hegesztette aki a vázat :D nem csoda hogy letört. Vagy kövér vagy és nem mondod el hogy ráültél titokban :)
Az tuti leakadt egyszer... Nem gondolnám hogy a Japók benézték a hegesztést...
Csak érted te mi a faszt pofázzok részegen.
Ha mar igy osszegyultunk, valakinek van otlete arra, hogy miert hajlott ki a bal oldali emeloszem konzolom? Vagyis azt latom h miert, elengedte a varrat a kerek felol es a sulytol gondolom kihajlott amig a hatso emelon volt. Elofordul ilyen magatol, vagy csak lehet h egyszer csuszas kozben az beakadt valahova, visszahajlitottak, most meg kihajlott a 2 honapnyi emelon allas miatt?
A D jelű akkor a ludas igaz?
Van,sot menetrogzitovel szokik betenni.
De kirazodhat,nekem is megtette,mondjuk a cromszar hajlott volt.
Es a legkisebb baj lett volna a tengelyben az olaj.
Ehhelyett a fektarcsatol a beteten at a gumiig minden az volt.
ahova bedugnád az első emelőd...ha ott megujjazod amikor nincs benne a tengely és elég hosszú az ujjad találsz egy imbusz csavart. utána tudnád letekerni a csizmát a csúszószárról. ott vagy egy o gyűrű talán az halt meg.
EZT MONDDD! :D :D És ott az alatt van réz alátét ? Az Engedhetett el??? A csavar nem tud kijönni sehogy menet közben really? :D
Lehet,hogy valaki kibaszból le vette a gombát és fecskendővel benyomott egy kis olajat
Nem latod bazz a tengely eltakarja,a villa hossziranyaban,az fogja le a belso dugattyut.
MILYEN IMBUSZ??? HOL?????
Itt még van valahol csavar? :D :D :D :D
Nem akarom kiszedni a villát, csak tengely gombát cseréltem ma meg egy két apróságot, és akkor nézem hogy a tengelybe csak a bal oldalt friss olaj van :O :O :O! Tavaly lett szimering, cserélve, csapágyak.... minden! DE BELE A TENGELYBE HOGYANNNNNNNNNNNN :O :D :D :D
Lehet nekem is inni kellett volna! :D
"hogy kerul a tengelybe" kerdeskor.