Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

En is. Vagy legalabbis kerdezek ha nem vagyok vmiben biztos. De ebben biztos voltam, ket enter volt, meg 2 ora es ott volt 1500/db-ert. Iridiumos meg pont a duplaja lett volna. Mindketto ngk.
A triplaba 3 rugo/db.Meg jo hogy csak 3 kell.
Én még a kawába olyan 11-12 ért vettem. Ezek szerin nem volt a legolcsóbb.
Az teny hogy sokat horcsogoltem a kornyeken mire nem 12 lett a 4 db.
Egy boltos megszanta a csoro hondas embert.
Ja, a GSXF 650-re is volt visszahivás.
Ottan körül van igazatok van! Bocsika! Én letudom írni ide, hogy ha tévedek!
Ez tényleg érdekes Nálunk már 2010-ben jött a visszahivás ezekre a tipusokra a fesszab miatt. Több haverom is vett az időtájt új Suzukikat, csak azért emlékszem.
Na jó lehet igazatok van.
8500 ert vettem a 4 densot.
1500 ft-ért fűnyírómba nem kapok gyertyát. Lopod te vagy mi a tököm? Nekem 10 alatt nem jön ki egy gyertyasor, de jó van.
Hogy ne kapnal, pl unixnal 3ezer dbja teli aron, az en aram meg pont a fele. Ezert irtam h 6tol. Multkor azt mondtad nem kotozkodni jarsz, de latod mar megint azt hiszed h jobban tudod :)
6 ezerért még a piacon sem kapsz 4 gyertyát. Vagy lehet 2 hengeresre gondoltál.
Szia Olivér! Küldtem egy privit! Ha lesz idöd ,majd válaszoljál, köszi!
Szia! Vegyetek ki vagy ha van akkor a szerelod es nezzetek meg milyenek. Ha meg cserelni kell, nem veszes osszeg, 6-10ezer ft korul megvan a negy forrastol fuggoen. En se tudom milyenek az enyemben, de rendeltem negyet, ha meg jok akkor majd kesobb kerulnek bele.
Szia sajnos nem tudom!
Azt mondja a manual ellenőrizd 6000-enként, cseréld 12000-enként.
Volt már?
Sziasztok aziránt szeretnék éredklödni hogy tavaly vásároltam egy K7-gsxrt 1000 és van benne 29000km a gyertya
csere esetleg mikor esedékes azt szeretném megkérdezni előre is köszönöm?
Nekem mikor elfustolt a k6 600on, azt mondtak h ra kell rakni a k8et, az mar jo. Ezek szerint megse. Egyebkent nem tudom a k6-7 miert nincs a visszahivasban, azoknal koztudott h a legtobb elobb utobb elfustol.
http://www.tesztmotor.hu/hirek/komoly_visszahivas_a_suzukinal
Nagy Stár a fiú az ovodába!
Itt van aki "letojja", de közben mégse.
az igaz barátok, bocsi a sértésért
Oké, csak fura a sok levelezés és privizés, elnézést ha benéztem. Motorozás közben ne gondolj rám, mert úgy jársz, mint a 4. körben.