Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ugyanaz...
akkor most 16% a vám és 50% az áfa :-)

más, gyári suzuki, ha valakit érdekel mondok cikkszámot..
Szevasztok!
Lenne egy kérdésem hozzátok K4 600-am van az lenne a kérdés hogy a K4 1000-es kipufogó végdob csatlakozása megegyezhet a 600-éval?
Ha vki tudja jelezze.... kösz
Üdv.
Bocs, ez kétszer ment el. Kiegészítésképpen még annyi, hogy a 10 euronak megfelelő forintértékű közterheket nem szabják ki.
a vámérték alapja a vételár és a szállítási költség. Ennek a 8 %-a a vám. az áfa alapja a vételár, a szállítási költség valamint a kiszabott vám, ennek az összegnek a 25%-a az ÁFA
a vámérték alapja a vételár és a szállítási költség. Ennek a 8 %-a a vám. az áfa alapja a vételár, a szállítási költség valamint a kiszabott vám, ennek az összegnek a 25%-a az ÁFA
Helló múltkor feszegettétek ezt a vámos dolgot az ebayről! Most akkor hogy van ez!? 400 euró körűl van egy utángyártott burkolatszett a motoromra postával együtt_! Kínából jönne! Mennyi még erre plusszban a vám?
nekem csak 72
én sem értem, hogy miért, de csak autóra, (egyelőre)... hajrá bajnai :-))))
csak autóra,vagy motorra is vonatkozik a luxusadó? 125 kw-tól érinti az autósokat,örülök nagyon,ha mi is perkálhatunk....
Az már a raktárban pihen :-) de hogy mikor lesz belőle motor, azt nem tudom, mint kiderült nem éppen makulátlan állapotban van, nincs egy darab idom se, segédváz törött, nincsenek meg a kormánykapcsolók, most már értem, hogy miért kaptam :-)
hát öregem, ne legyen igazam, de manapság nem nagyon megy a használt motor (se)....
na és mi lesz a 2dik k6-al?
Vázmerevítő rajta van, de nem hoztam még el, barátom használja, amíg el nem adom a K4-et, feleslegesen minek fizessem a törlesztőt :-)
Én a telótól jobban félnék. Amu nem nagy elvetemülés van a tárcsában(kb 2mm).
kész lett a k6? felszerelték rá a vázmerevítőt? leáttételezted?
hááát ezen nem gondoltam, de talán attól kevésbé félnék, mint egy egyengetett tárcsától...
És a görbe telótól nem félsz? Vagyis ami vissza lett húzatva...
Gondolod! A féktárcsa elég drága cucc. 40-50e a pár előre...
De már lett...
szerintem ahhoz 10ért veszel bontóban egy makulátlant... arra azért én szívesebben bíznám a 270-ről megállást...
5-be meg mondjuk kiegyenesítik...
Amu 99-es 750 SRAD.
tárcsát egyenesííííít? ne viccelj már, 10-15 rongy egy bontott tárcsa hátra meg 5000... mihez kell?
Maci légyszi írj egy telószámot aki féktárcsát kiegyenesít. Kéne egy havernak...
Piros volt az enyém!
Köszi (Balázs)