Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Dehonnem.Ciiiip anglius jargany,eloszor sportnak indult de eszre tertek es tuti csupasz kerekedett belole.

Majd veszek egy lom hondat.
Azt inkább takargatni kéne bazz.
Te ne röhögj! Nincs is motorod!
En meg azon rohogok hogy minek az idom?
Hogy lehessen ra faszom matricat rakni?
Csupaszon szep a motor.
Azt ismerem ő jó arc. Ő csak ott alfa hím. Máshol gamma.
Hát ha meghívnak!
Az a baj, hogy sokan túl komolyan veszik az online világot. Kit érdekel, hogy mit beszél a cápa? Eleve hülyeséget mond hiszen aki eljut a végső igazságig (ÉN ) az rájön, hogy a motor le van szarva. Tőlem ketté is törhet csak én ne sérüljek meg súlyosan. A motor nem megy el dolgozni, hogy gyorsabban gyógyuljak.
Az esés mértéke meg a motor sérülései szintén nem evidens dolgok. Egy szaros csúszástól is ketté törhet a motor ha 50-el eltalálja az oszlopot.
Egyszer meg 130-al highsiedoltam a K4-el és simán hazamentem vele.
Azért nem mindenki
Anno járt ki egy 40kilos 35eves kawasakista cigánylány a Ringre alfahimest játszani.... Na ő tok jo arc volt. Timinek hívták asszem
Nah varj csak, majd minnya kikerek magamnak valamit, aztán nézhetsz...
Mostakkor ezt vegyem ugy hogy te nem uccsizel?
Menj csak, fess egy csillagot az adatlapodra.
Na hagyjuk már Először leírod szarul, aztán kifejted (vagyis inkább helyesbítesz, próbálsz menteni) és én vagyok a hülye, hogy elsőre nem értettem, hogy te mire gondolsz. Nem látok bele a fejedbe Szép napot! :)
Biztos észrevetted:
Én írtam egy általános érvényű kommentet, amit Te nem értettél ugyan, de hülyeségnek neveztél. A helyesbítés után beláttad, hogy nem az. Ezt követően teljesen szükségtelenül is úgy zártad le a vitát, hogy csak leírtad önelégülten, hogy én milyen szar alak vagyok.

Az első megszólításnál is így gondoltad, igaz?
Az itteni emberek nagyrésze úgyis orbitális csalódás volt élőben. Mind nagyhangú alfa hím aztán a pályán meg összecsinálják magukat.
És ez igaz a kitöltött adatlapúakra is.
Hát még rám!
Kár pedig, mekkora sportmoros forumos üccsizés lehetett volna
Sejtettem :) Nem megismerni akartalak, ennyi elég bőven :) Ha motorral vagyok csak "üccsizek"
Na erre nekem sem lenne
Nem értelek. Mért akarnál Te ilyen embert megismerni, akinek ennyi hibája van szerinted? Nekem pl. nincs igényem arra, hogy "üccsizzünk".
Nem láttam még egyszer se, hogy pl téged, vagy bárki mást akinél 1-2 kép is van magáról a kinézete miatt kezdtek volna el fikázni. De azért ha megnézed, akik a leghangosabbak, azoknak 80%ban egy darab kép nincs kirakva magukról. Az meg, hogy capat reflexből lemínuszolják, nem magával hozott genetikai rendellenesség, hanem vmivel kiérdemelte talán
Nem tán magadra vetted a kommenthuszár dolgot? Van alapja végül is
Az a baj Veled, hogy lerí az összes hozzászólásodból, hogy egy mindent mindenkinél jobban tudó, okoskodó, magadat felsőbbrendűnek gondoló ember lehetsz - vagy. Ha onnan fentről nézzük, ahol te vagy, tényleg lejjebb akarok lenni, nem szeretem az arcoskodást (főleg az arc nélkülit, hogy kicsit visszakanyarodjunk).
A részemről veled befejeztem itt, szét lett már offolva ez a topic. Ha adsz rá alkalmat egy ücccsi mellett folytatjuk
Ne cigányozz szőke geci!
Dehogy!
Szerintem sokan el sem olvassák az adott hozzászólást,
van rajta 30 - és rátesznek még egyet, a birkák mennek
a többi után. Csak ez magyarázhatja azt, amikor 2
kommentelő ugyanolyan véleményére az egyiket lehúzzák,
másik kap 50 +t. `Kevés szerep jut az észnek`
Persze az is jó érzés ha egy vitában, amikor elfogy a töltényed mások fotógalériái alapján tudsz személyeskedni.
Pl. Te ezt honnan tudhatnád hiszen még életedben nem mentél gyorsan, csak 20 éves kis pöcs vagy, csak 40kg vagy, lány vagy, cigány vagy, rossista vagy, suzukis vagy, fehércápa vagy stb.
Én is szoktam ilyet csinálni.
Mindenképpen le akarsz süllyedni Te is a legaljára, igaz?

Nem félnek. Hanem van annyi emberi értékük, hogy meg tudják ítélni, hogy az ami helyes és mi az ami nem. A magánéletet kiteregetni szerintem(!) legkisebb mértékben sem helyes, ezért ennek semmilyen formáját nem fogadom el. Te ettől még parádézhatsz bármiddel (neveddel, fotóiddal, vagy ami jól esik Neked) én nem fogok szólni miatta, mint "Ti" "nekünk". Bár engem személy szerint nem érdekelnek sem a Te sem más felhasználók dolgai, miattam igazán nem kell adatlapot fenntartani, úgy se nézem meg.