Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én mindig azon a véleményen vagyok, hogy nem az a lényeg, hogy ki mondja hanem az, hogy mit mond.
Pl. ha Rossi azt mondaná nekem,hogy ne üljek ki amikor pályázom, akkor pofán röhögném és nem hallgatnék rá.
Végül is így is fel lehet fogni Biztos emiatt félnek saját nevet meg saját képet kirakni magukról a legnagyobb kommenthuszárok
Miután az ország 80% szellemi fogyatékosokkal van tele így a mínusz hegyek általában azt jelentik, hogy igazad van.
Az egész ott kezdődik, hogy akit érdekel az itteni +/- rendszer az.....inkább nem folytatom. Én mindig röhögök amikor instant kapom a - jelet.
Oké, biztos igazad van, mint mindig mikor kapod a mínusz hegyeket :)
Me a kupec felakasztott ra?
Nem hinném, hogy nem tűnt fel neki, tekintettel arra, hogy még erősebben rá kontrázott.

Most én is mondhatnám, hogy utólag magyarázod ki azt amit csak Te nem értettél, mindenki más igen, aki akarta.

Azon semmivel nem tudok változtatni, hogy valaki ne kössön belém azért, mert sajátosan látok dolgokat, vagy mert sok embert terhel a véleményem. Plusz ott van még, hogy nem is érdekel, hogy mások mit gondolnak róla.
Nekem az idom fasza, a pöcsöm pedig 5 centivel hosszabb ez miatt!
Így már értem mire gondoltál, de tudod néma gyereknek az anyja sem érti... Nem azt írtad amit most kifejtettél, hanem csak annyit amit már leírtam 3x: aki csak elcsúszik minek sportmotorozik. Így már más ahogy "lefordítottad", vagyis inkább kifejtetted h mire GONDOLTÁL. Látod ezzel már én is egyet értek. Bár aki csak elcsúszásra képes, azok közül is már páran letk-zták a motorjukat, igaz ennek pályán tényleg minimális az esélye.

Nem érzelmi alapon tekintek a hozzászólásaidra, csak ha hülyeséget írsz (sztem), ráadásul személyes tapasztalatom is van az ügyben, akkor szóvá teszem. Mi köze van a témának ahhoz h nem nekem írtad? Ha én is beírom vkinek válaszra h az én gixerem 500at megy, akkor tuti hozzászólsz h hülyeség, pedig nem neked írtam. Ha olyat írsz ami nem úgy van (legalábbis nem úgy ahogy leírod, pedig jóra gondolsz), akkor az ki hibája legyen? Másoké? :)

GTO-nek lehet fel sem tűnt :D amúgy meg azzal kapcsolatban nem is írt semmit, csak annyit h ha minden más sérült az persze nem gond, csak az idom legyen fasza :)
Két motoros létezik: aki már esett, és aki fog.
Szerintem kérje ki!
Ha szolsz neki meg kikerheti.
Cö-cö! Szokás szerint nem akarod érteni, amit írok.

Lefordítom:

Ha benne van a motorozási stílusodban egy baromi nagy perec, akkor függetlenül attól, hogy eddig ez megvalósult-e vagy sem, nem motorozol feleslegesen. De ha úgy mész, hogy abból egy elcsúszásnál nagyobb esés nem jöhetne össze, akkor teljesen feleslegesen vagy sportmotor tulajdonosa, mert ezek szerint olyan lassan mész mindenhol, hogy Hozzád képest Zoli32 TT pilótának tűnik.

Folyton érzelmi alapon tekintesz a hozzászólásaimra (és még néhányan szintén) és utána kikéred magadnak azt, amivel nem vádoltalak, nem minősítettelek - egyáltalán nem is Neked írtam. De ez hadd ne az én hibám legyen ez, jó?

Hipotetikus kérdés:
Szerinted mért van az, hogy GTO nem kérte ki magának a válaszom?
repülni sokkal lazább,csak a földet érés olyan mint egy mellpor,mondjuk egy szívlapáttal,arcon,2x !
Pedig mindent megtettem az ügy érdekében
Kezded szokás szerint félremagyarázni a dolgokat. Igen, azt írtad h csak elcsúszik, az minek sportmotorozik. Én csak elcsúsztam, de nem érzem úgy h "minek sportmotoroznék". Mi köze van annak h estem-e már máskor? Sportmotorozás nem attól függ, hogy ki mekkorát esik. 50nel egyenesen is le lehet zúzni tk-ra egy motort, meg 120szal esve is meg lehet úszni komolyabb kár nélkül.
Tavasszal kezdte 600 al.Ideje se lehetett nagyot esni.
Azt írtam "CSAK elcsúszik". Neked nagyobb esésed sosem volt, csak az az egy?
Fasza témátok van Ez már a téli agybaj, vagy csak átmeneti depresszió?
Te attol se nyavajogsz ha elhagyod a hatso nyerget,mert a sportmotorosok rinocerosza vagy.
A legtobbje attol is rinyal ha 400 nal tobb km kell mennie.
Te írtad h aki csak elcsúszik az minek sportmotorozik. Én elcsúsztam, tehát szted feleslegesen sportmotorozok. Amúgy még az idom se sérült akkor. Még feleslegesebb a sportmotorozásom
Honnan tudjam, hogy Te mért? Én még nem csúsztam el. Ha egyszer el fogok, akkor szerintem az idomnál nagyobb bajom is lesz. Ha meg tényleg csak annak lesz baja, nem fog érdekelni és nem fogok miatta nyavalyogni.
Én is csak elcsúsztam, akkor szerinted minek sportmotorozok? Na ne röhögtess már :D Mintha a motogp-s srácok nem szoktak volna csak úgy elcsúszni és utána felállítani a motort, mert kb semmi baja. Biztos ők is "minek sportmotoroznak"
Érdekel esetleg valakit az alábbi motyók?
http://www.kepesmotor.hu/motor...