Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Egyértelműen fentről jön, kattanó fémes hang. Ráadásul néha ha elfordítom a kormányt akkor is ad ki hangot.
nézd meg a fék tárcsát,nem e kottyan már,és lehet még a csuszópersely az is szép hangot tud kiadni
A fórumon szerintem csak te mész utcán gyorsabban mint pályán, így ez nem fog előfordulni.
Nekem a race gépen 2 gumibakot tettek fel a vázra még németországban. Kb. mint az ajtó stopper.
Akkor mi lehet még?
Jaj te kis gonosz
Azért veszem hogy "jobban" fogjon a fék.
Most is kurva jól fog de a TT-re így kevés
nem biztos hogy kormány csapágy
Sziasztok! Már alig vártam, hogy átköltözhessek a 600as forumból :D
Lenne egy kérdésem, a tapasztalatok alapján milyen márkájú kormánycsapágyat érdemes venni? Indulásnál meg megállásnál van egy reccsenő hangja sajnos. Gondolom párszor lebaszták az elejét egykerékről...
De hát azért veszi hogy jól fogjon a fék!
Kivétel ha beszitál. Ha olyankor még bele is fékez, mert a kar bele fejel a konzolba, na akkor tuti eldobod. Ezért van nekem is úgy.
Oookééé!
Holnap rádcsörgök
Fasza (egyszálas amúgy)
Köszi az infót. Sejtettem hogy lesz egy kis nyűg de ennyi belefér
Ja, látom, 1 szálas...
Van egy gyári Nissin radiális szettem is , megbontom azt is esetleg...
az ócccsóbb 20eFt a pumpa...
A radiális Nissin beleért nekem is annó SRAD-ba. Egy kicsit mókolni kellett. De ez hajlított így nem lóg ki annyira, sztem ez nem érne bele de nem 100%...
Szia!
25eFt az ára. Nekem. K7 600-on volt fenn. Ráment egy az egyben. 2 vagy 1 szálas a fékcsöved? Mert akkor nézek hozzá fitting csavart is. Asszem a menetemelkedése más de nem biztos...
Valószínűleg bele fog érni a fejidomkonzolodba, ha teljesen balra fordítod a kormányt. Nekem legalábbis beleért, amikor lecseréltem a gyárit, megfordulásnál kell vigyázni, amúgy az életben nem fordítod odáig
BMC sportlégszűrő 05-06-07-08-évj-ra ár:10e ft posta oké.Érd:zoli_motor@freemail.hu
Engem lehet érdekelne.
Feltéve ha egy K2-re jó úgy hogy a gyári tokico van fent?
Mennyiért adod?
Ha itt nem akarod leírni akkor dobj egy mailt:
pok750kukacgmail.com
Bocs az off-ért, de lehet hogy érdekel valakit egy kis fék izmosításra...
Ez érdekel benneteket? 20 pénz
Köszönöm Gabi, megkaptam!
Kaptál csekket?
Szia!

Köszönöm!

De mindkét sávot mérik? Alatta haladtam el, egyébként fogalmam sincs mennyivel! Köszönöm szépen!
Szia! Igen, megkoszonom ha megadod a szamat!