Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Cápa! Most olvastam a siófoki videó alatt, hogy átléptél
egy határt. Csak nem bevándorló vagy?
Mail ment
Az én katalógusom csak 145öt ír. Éppen mindegy is abból
a szempontból, hogy a papíron gyengébb 900RR-t is erősebbnek
éreztem fordulaton.
Hoppá, most nézem 148LE az a 160
THX!

Mail
Ettől kicsit többet.
Gondoltam ha van egy 13 éves motorom 160Le-vel gyárilag anno, akkor ez ami 2015-ös új 160lovas masina azért többet mutat.
Na mindegy akkor elkönyvelem hogy ez van, a mai népnek pudingot gyártanak
Yesss!
Rossz út.
A K6-ra kéne?
Én mindig csak egy fronton gondolkodok.
NAKEM Te ne magyarázzá`!
Nakem még el se kezdődött a sportmotor-os karrierem és már is bajban voltam a póverrel. Elvittem a cangát mindenféle mágushoz, de a végén nekem kellett tablettát bevenni, annyira nem akartam elhinni, hogy amit a 110ló nyújt az mennyire kevés.
Szerintem te is felre ertesz csak te egy ujabb vonalban gondolkodol.
Mégis mit vártál?
Nem GSX-R1000-ret mentél próbálni, hanem egy naked motort. Persze, h nem megy úgy mint egy sportmotor. Más szemmel kell nézni.
Jobb lenne nem Kínai...
Szia Darage
Kínait vagy nem?
Ha jól értem Te az FI Tunert keresed. (Mondjuk, hogy miért, azt nem tudom. Nem úgy volt, hogy már a ZX-9R-nél se kell erősebb? )
Amúgy, egy kis tapasztalat.
A kivett "exup" szelep után igen nagy lyuk keletkezett nekem is alul.
Konkrétan, meghúztad a gázt, és mintha fulladt volna, és 2000-2500-tól hirtelen elkezdett húzni. Persze nekem is nyitott kipufogó volt rajta. Próbálták irkálni a gyári ECM-et a Prop-tech-esek padon, tényleg eltűnt a lyuk, viszont ömlött a benzin a blokkba. Olyan büdös lett a gép alapjáraton, h nem lehetett megmaradni mellette, meg baromi szarul indult. Aztán lett bele Power Commander, amivel pontosabban be lehet állítani. Avval is be lett állítva, és elmúlt minden tünet. És még direktebb is lett.
Fasza!
Oszi!

Tudsz pár helyet ahol "normális" árban lehet venni normális minőségű féktárcsát?
Igen, így már tisztább.
Még mindig ez a sportmotor mánia...
Mondom NAKED! Nem sportmotor!
Hogyan és főleg minek hozzanak ki belőle több nyomatékot középtartományban? Az teljesen más igényeket vesz figyelembe, ezért alakítják ki úgy a blokk és a többi cucc karakterisztikáját.
Szoval. Ertelek most mar! Nem reszletesen magyaraztam te meg egybol szondazol. Jogos feloled is es felolem is. De most mar erted?
Most mar ertelek tegdDe most mar tiszta nem? A ket ketyere kulonbozo. Nem egy es)