Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Picit jobban bele látok a kereskedelembe, mint te, ma is adtam el egy kocsit. Szerintem nincs teljesen igazad, azt a kocsit ne sajnáld!
Ezekkel (tarjáni barnák) is megegyeztünk 200,000Ft alkuban tegnap, erre ma még 100,000-et akartak alkudni. Nem mentem bele.
Kár firtatni tovább. Jogi út a foglaló letétele. Ha nincs akkor pénz beszél, ki előbb fizet az viszi.

Egy üzenetet tényleg dobhatott volna. Azt megértem. A többi a saját döntése volt. Mindenki járt már úgy életébe valakivel, hogy hitegette sokáig aztán elállt a vételtől.
Angliában amikor vettem a motort felhívtuk az embert és mondtuk,hogy érdekel,de 3-nap múlva tudok érte menni és hiába volt utána még 10-érdeklődő,mert én voltam az első és a többi csak utánam tudta volna megnézni ha én nem veszem meg,de persze megvettem. Azzal a paraszttal meg Magyarországon megegyeztünk telefonon,de nekem az volt a feltétel,h szükségem van pár napra,mert nem tudok 2000-ezer km-ről haza szaladni amivel semmi problémája nem volt. Ha meg akkora cigány paraszt,hogy eladja másnak,de nem akar velem beszélni akkor szerintem az a minimum,h küld egy sms-t, de innentől még csak a telefonját sem volt hajlandó felvenni...
4-5 napig hitegetne egy érdeklődő nem venném komolyan. Ilyenkor küldjél foglalót!
Hát az, h szó nélkül eltűnt tényleg köcsögség volt a részéről. Minimum felhívhatott volna h mi a helyzet, az korrektebb lett volna.
1.7-ért volt hirdetve az autó és Angliából felhívtam,hogy 1.6-ért engem érdekel ha tényleg olyan az autó mint amilyennek hirdetve van. Nagy nehezen bele ment a dologba majd 3-4-napig napi szinten beszéltünk a részletekről mire meg bírtam szervezni az egyik szerelő komámmal,hogy megnézze hétfőn (ekkor péntek volt). Pénteken le beszéltünk vele minden részletet és a komám úgy ment volna,hogy már pénz van nála. Közbe mondta,hogy sok érdeklődő van az autóra,de senki sem villantott pénzt így örült neki,hogy egy komoly vevő vagyok. Vasárnap hívtam volna az embert,hogy minden a terv szerint van és másnap mennének az autóért,de már soha többet nem vette föl a telefont és hétfőn levette a hirdetést. Na az én szemszögemből az ilyen egy gerinctelen szarházi ember...
Meg azzal h a 300vnek elvileg 3000, a 7100nak a normal 6000 a csereperiodusa
Azt is enni fogja. Max azzal leszel előrébb, hogy kevesebb pénz marad a zsebedbe.
A másik ember többet adott a kocsiért? Ha igen, fordított esetben sztem te is neki adtad volna el, senki nem ellensége saját magának vagy a pénztárcájának, ebben semmi gerinctelenség nincs sztem. Ha ugyan annyiért adta, akkor igazad van. Velem is volt már ilyen vevő és eladó oldalról is, én abszolút nem haragudtam az emberre h másnak adta el a cuccát, megértettem, mert én is így cselekedtem volna. Ez ilyen.
Megkímélt, gyári állapotban eladó
Szerinted ha valaki föl tesz egy teljes rendszert és még az exup motort is lehajítja,hogy ne nyomja a súlyt, akkor majd valamikor vissza foglya tenni a gyári rendszert?
Hello ! Kérnék töletek egy kis segitséget . van egy suzuki gsxr k3 as motorom és olyan probléma van vele hogy nem tudom ki forgatni 4000 es fordulat fölé terhelés alatt mert be durrog és nem pörög tovább . üresbe ha szép lassan huzom nemi ki forog . de ha hirtelen rántom oda akkor 4-6 ezer körül durog. Volt a mociba egy blokk meg injektor csere azota nem jutunk vele semmire azota durrog . hibát nem ir. Én injektor állitásra gondolok . ti mit gondoltok
Ugyan mért kéne kihúzni? Hogy vissza lehessen csinálni eredetire? Azt már nem! El kell vágni!
Nekem a mindkettőn úgy van/volt. 1 madzagot kell kihúzni és nincs FI.
Ha kikötöd akkor villogni fog azt hiszem az F1 lámpa és el kell hozzá csípni egy szál vezetéket. Nekem is úgy van.
2005-ösnél szedd ki a többit nem tudom.
Értem. Okés. Köszönöm. Bocsánat a kezem nagy a telom kicsi és össze érnek a gombok
Kicsit nehezen értem a mondatodat. Ha minden jó, akkor minden jól üzemel. De ha elromlik a vezérlő, akkor kikötni egyszerűbb és olcsóbb, mint megjavítani a vezérlőt legyen akár elektronikus akár mechanikai hibája.
szal akkor hogy érdemesz ésszerűen kiiktatni belőle? hogy minden jól üzemeljen?
Igen. Nem lesz útjában a kipufogógáznak és nem kell pénzt költeni rá, miután beszart a vezérlése. Az egyik olyan alkatrész, ami teljesen felesleges egy sportmotorra. Nem is értem mért került bele...
srácok az exup szelepet ha kiiktatják van valami jelentősége?
gal.marton@freemail.hu
Dobsz egy e-mail címet?
Ez egy időzített bomba