Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Igen, akkor is tud, de azok elég sok idő után égnek be.
Igen, avval, meg nyomásveszteség méréssel.
Azok puffanak 1-2 nagyot, de nekem általában puffan egye nagyobbat meg rotyog még utána egy csomót.

Gyári dobbal ugye nem volt ilyen, a 600-ason volt eddig csak.sportdobom, de az nagy néha pukkant 1-2t
Dá!

Hogyha a TL-eket nem csinálja ki ez, akkor nem vészes a dolog. Van aki direkt ilyenre állíttatja be a gépet.
Valahol olyat is olvastam még régebben, hogy ha rosszul zárnak a kipufogó szelepek akkor is szokott durrogni.
Ezt, hogy tudnám ellenőrizni? Kompresszió méréssel?
Mert akkor nem kap oxigént a kipufogóba került elégetlen enzin és nem tud begyulladni gondolom.

Kipuffogó szelepeknek nem árthat ez a detonáció a rendszerben?
Szia,
Használhatod így is, nem lesz baja.
A Pair rendszert ha kikötöd, akkor nem fog durrogni.
https://youtu.be/ZJaZdfQauSQ

Ilyesmire gondoltok vszinu..busakon mar csinaltam
bocsi nem akarok hulyeseget mondani , nem emlekszem azt tudom ,h ott volt a szuruhaz jobb oldalan
A PAIR cső?
VAgy a karter gáz visszaveztő?
Szia , nekem a k6 600-nal a szurohaz jobb oldalnal volt ledugozva ,ott talalsz azt hiszem egy gumicsovet az jon ki a hazbol, remelem jol emlekszem ha nem akkor majd kijavitanak engem is
Ezt kifejtenéd kicsit bővebben?
Dugózd le a légszűrőházadat!
Sziasztok!

Felkerült a mocimra (K5) a gyári exupos Yoshimura dob, és azóta amikor visszaengedem a gázt folyamatosan rotyog, durrog.

Használhatom így, vagy árt neki?
Érdemes lenne a gyári ecu-t íratni a Prop-Tech-nél?
Nézzenek oda !
A Cápa nem áll velem szóba !
Gabi, jól hiszed. Ugyan az.
A gyári rendszer elég jó ám. Full titán cső, könnyű mint állat, az átmérője is megfelelő. Pár komolyabb rendszer már volt a kezemben, és csak 1-2 volt ami űberelte a gyárit.
Viszont az exup-ot nyugodtan ki lehet kötni, meg leszerelni(én még a pillangószelepet is kiszedtem a csőből). Csak utána be kell lövetni hozzá a gépet, mondjuk az FI tunered.
K3-é van nekem (asszem ugyanaz)...
bár kompletten hirdetem kipufogóval, de épp megbonthatom
már az enyém sincs meg...
Köszi nekem az nem jó.
Tökéletes a rendszerem (már ha egy gyári rendszert annak nevezhetünk )
Nekem csak azért kell egy összekötő cső mert nem akarom a sajátomat szétfaragni az exupot meg nem szeretném kiiktatni.
Amit kapok (csinálnak) nekem kiput nem akarjuk arra a gyári otromba 4csavaros csatira elkészíteni mert szarul nézne ki.
Végül neten találtam ilyen csövet 6rugóért azt akarom megvenni ha végre odáig jutok (volt egy 5-ért is de azt elvitték az orrom elöl)
2005-ösre tudok adni exupot+új kipufogót+motort+bowdeneket.
Tisztára mint egy bjútifull frencsipp

Cápa
Na mi a pálya a fejjel ?
Forog már az a legendás fehér rokka
Figyelj a kisebb köveket megfogja ez is!
Amúgy meg tésztát leszűrni még jó lehet valakinek!
De nekem már van. Jó állapotú, nem egy ilyen kilyuggatott szar.
Senki masnak csak neked ingyen adnam! Sőt fizetnek hogy vedd meg! Aztan boldogsag ontene el a szìvem higy te neked adtam el!