Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Így jobban hangzik, mert 20 percért valahogy nincs kedvem 120 km-t utazni...
Az elsőnél matricákat kaptunk a motorra, utána csak a karszalagos téma...
Kiszakadt azt mondták...nem ártana pár egyénnek
semmi ellenőrzés nem volt sose? nincs matrica, mint a nyílt napokon?
téleg?felbontották vagy mi a fene?külgyenm a fekete ótót?
Írtam már a TL-esbe. Igeeen, csak a postások el akarták lopni a benne levő dolgot...
na itt is megkérdem hogy megf kaptad a levelet?
Aki jön 23.-án kergetni a gépet, én 4 és 5 órára regeztem.
Többször is lehet. Eddig mind1iken mentem és 3*20-at...
Át kell szellemülnöd, és a vérednek ki kell tisztulni...
Köszönöm. Van aki látja a lényeget a sorok között.
Ilyen
Esőben/sárban nem megyek, bogarak nem érdekelnek. Műszakilag legyen jó a többi nem érdekel. Eladni se magyaroknak fogom, de majd akkor lemosom.
Ezt nevezed Te jó tervnek? Attópálya minek bele?
Amúgy a válasz nem.
Hát akkor milyen kábítás ez a "9-18-ig pályamotorozás"
ha 6-ig nem is, de 20 percig vadászhatsz, annyi ugyanis az engedélyezett egy főnek...
Und 23-án az ingyenRingen fog kaparni a gép ?
Felkarolhatnád a Sárga Fekete urat, aztán beszambázhatnánk elevenkedni a vasárnapi motorosok pályanapján.
6ig skalpvadászat ringen, utána fel az M3 ereszd el a hajam, egy kis szerpentin Lillánál, majd vissza M3
Kész a terv, már csak szabaddá kéne magam tenni
nahh megkapta a betelepűlő a beosztását
Én újabban az esetek többségében ha nem igényel egy teljes slagos tisztítást (ha nem kap el az eső akkor nem kizárt hogy slaggal csak szezonvégi elrakás előtt csinálom meg) akkor popsitörlővel törlöm át és utána míg nedves egy törcsivel szárazra, tök jól lehoz mindet pikk-pakk megvan. Nem szarakodok más cuccal a fennmaradó lóvét benzinre vagy sörre költöm
Ha annyira nem is, de a szombat délelőtti program általában a tisztogatás. Feketén ocsmányul mutatnak a bogarak..
Jól van látom azért még vannak olyanok mint én. :)
Én nem akarom újból elkezdeni ez a takarítgatós témát...amikor csak tudok megyek vele 33.000 km rel vettem lassan 45.000 vagyok.. De én ilyen vagyok az autommal is meg mindennel a háznál is. Ha motoroztam vagy másnap vagy minnél hamarabb ahogy időm engedi letakarítom....ennyi