Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Arra olyan büszkének kell lenni, hogy idén nem mostad le?
Istenesebb esti motorozás után ugy néz ki a motor, mint amit telibefostak bogárral. Az szép látvány tényleg
1000km egykeréken az betyáros Én se mentem még többet, de nem mostam még le a motorom 2015-ben. Olajat gumit cseréltem, láncot kenem 400km után és tankolok.
Hááá pedig azt hittem. Vettem egy Huhukit adtak hozzá némi skillt is mert ez jár az ezreshez! Azt hittem ez már egyenlő a beugróval!
Te kussba legyél dugipofi, Te még nem tartozol ide.
Gyááá az az 1000km-er. Volt mikor két nap alatt mentem annyit.
A váltókar gumit most már illene kicserélned, mert elég viseletes.
Rettentő budos lesz igy korulotted.
Nagyon kerlek ne tedd.
Köszi! Motorral én is szeretek baszakodni, meg folyton faragok rajt valamit. Mégis többet megyek vele, mint néhányan akik be szoktak szologatni.
Miért ne használnám? 1000 km ert raktam bele 1 hónap alatt most?
Vagy nem értem te látod a KM állást?
Vagy most megint kezdjük el ott hogy a takarítás nem lehet párhuzamos avval hogy használom vagy mi?
Tegyél már fel friss képeket a motorodról. Csodállak, hogy ennyire pepecs vagy. Én megfogadtam hogy nem fogom most már túlzásba vinni a szépítgetést. Használni fogom és leszarok mindet.
Szép a motorod, de miért nem Használod?!
Az aluminium meg a nyers fém részeket pedig sima prevent krómpaszta!
Turtle Wax illetve még a kimondott speckó motor vaxoló szer a HOLTS! :D

Meg rendeltem az Autoglym -től a Perfect polish anyagukat meg ahhoz a speckó kendőt! :)
Ezeket e:
http://autoglym.hu/termek/perf...
http://autoglym.hu/termek/perf...
http://autoglym.hu/termek/supe...

Meg még nagyon sok TITKOS CUCC! :D :D


Mivel szoktad waxolni a gépet?
Jaa meg ha már gumit cseréltem akkor a felnikbe is kicseréltem a csapágyakat meg a szimeringeket... noo de csak a gyáriakra....
Nagyon király lett... végre picit se ráz a kormányom....
Méééé lettem kiutálva.......? :D :D
Máááá ti is..........
Itt vagyok én még.... csak most tértem vissza 100% ban .... az asszony kidobott 2 hónapja ... aztán kiderítettem hogy 4 hónapja kefélték a ribi-t... :D :D
Aztán kicsit lesokkoltam...
Azt mondta elege van abból hogy a MOTOR meg az autó után ő a 3 dik!
Hát mondom ez egy ilyen bicikli ........
De a GIXXER patika.... most is letakarva és agyon vaxolva várja azt , hogy menjek vele.... :) Gumikat kicseréltem.... minden patent! :)
Kinek mire telik,vagy lehet telne neki másra is de vanak fontosabb dolgok.
Az meg, hogy mijen a stilusa magánügy.
Ha nem tetszik nem kell vele foglalkozni.

Nekem is hasznos tanácsod adott.
Az, hogy miként fogalmazta meg engem nem érdekel.
Feltétlen. Kiskeszinél én is kisz...tam két éve, hogy miközben én úgy tervezetem, hogy a huppanó tetejétől kitartom kerékre a középvonalon volt egy kis sárfelhordás és azon még el is kapart plusszba és el is ment a segge oldalra. 5. csövön nem volt sok idő kisakkozni, hogy hogy lesz jó.
Ha valamilyen csoda folytán Kassa környékére vetne a sors, mutatnék érdekes helyeket Sajnos a múltkor majdnem megvolt a szokásos évi bukta egy ilyen jobbra kanyarodó ugratón, túl nagy gázt húztam és a hátulja is elemelkedett, kormányütközőig kidobta a farát Már csak egy haver maradt, aki szivesen jár velem motorozni
Van pár dolog nekem is, ha érdekel adatlapon elérhetőség.
Hello! Köszönöm szepen megprobalom remelem van nala ami nekkem kell
Atix-nál van.
70-632-1829
Sziasztok! Egy kerdesem lenne nem tuttok k1gsxr 1000 bontott alkatreszeket nagyon megköszönem ha irna valaki vallami erdemlegesset mert sehol semmit nem talalok