Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na még ennyit soha nem láttam Gsxr órában pedig biztos fut sok az utakon amikben ettől is több van,csak mást mutat az órájuk
Nincs konkrét elképzelésem hogy nahh most ennyi meg annyi km fölött nem veszek motort.Azzal is tisztába vagyok hogy többet számít hogy milyen állapotba van mint az óra állása.csak kíváncsi voltam itt mi a tapasztalat vele.Egy szezonba azért én úgy gondolom nem sok ha valaki megy 6-7-8 ezer km-et es igen egy 10 éves motornál az már 60-70-80 ezer de érdekes i hogy 20-30 ezerrel árulja
és kötelező szervizeken kívül volt vmi?
Az gyöngyörű lehetett...
Én legalább nem tagadom, h most 83e van a gépben...
Igen régen (szerencsére) járt párszor nálam egy gixeres fickó (igaz 600-as) akinek mindig 20-30 között volt az órában, de saját bevallása szerint olyan 90 körül lehetett benne, mondjuk érdekes volt a hozzáállása, használt olajat tett bele amit pályázós haveroktól vett olcsón (ez is vicc, pályázott olajért pénzt kérni) meg ilyenek.
Semennyire, ha rendesen volt karbantartva.
Én még nem láttam 50-ezer fölöttit,mert a legtöbb 20-ezerre van visszatekerve!
Semennyire. Egyébként hány km szeretnél egy 10 éves motorba?
Sziasztok
Szeretnék egy K5-K6 os Gsxr-t venni és érdeklődni szeretnék tőletek hogy mennyire kell félni a 40-50 ezret futott gépektől? tudom ez soktól függhet hogy hol és hogyan használták.Van itt-e fölött futott gépek?esetleg kb mikor szükséges motor generál?
köszönöm

üdv
Ami nálam járt 3 nap után lett új gazdája, németek is telefonáltak rá, mert ott 1,2-ért nem nagyon találsz K6-ot.
ezt szerintem ismerem, régebben 900,000-ért árulták nekem nem kellett. Ha ugyanaz akkor abban a kuplung és a motor nagyon zajos. Nem sokat láttam ebben a színben.
Azaz!
azon mi is nevettünk haverommal. egyszer 1,3 utána 1,45, 1,6 legutóbb 1,9
Igen, az elsőt láttam. Tetszett is.
Sokáig hirdettek egy fekete K5-öst, szerintük limitált szériát, valami 1,9-ért... Állandóan azon röhögtem... Most kicsit levették, de sztem nem azért mert eladták...
Volt egy ilyen színű, első gazdis kb. 27-ezerrel, 1,250-ért felrakva tavasz végén-nyár elején, de akkor még megvolt a motorom és csere nem érdekelte... hát az vagy 2-3 hétig lehetett fent... (mi lehetett a végösszeg)
Aztán volt egy másik ugyanilyen ugyanott, lehet 2 baráté volt, az már elkelt...
Csak nekem meg "beragadt" a kék-fehér szín, és elég messze is van nekem ahhoz hogy élőben meglessem, hogy is mutat ez a szín...
Volt fekete limitált Miskolcon, az 1,3-ig vitte le 1,5-ről, aztán kitudja mennyiért is mentek el a hirdetett árhoz képest, de mivel fekete volt az előző motorom, nem akartam megint azt
A többi meg nagyon sokért rakta fel (többségük már 2 hónapja hirdeti, sárga k7 december óta), ezért is jött képbe a k7-is, mert annyiért már olyat is lehetne...
Akik így kitartják az árakat és több hónapja hirdetik, azok nem tudom miben reménykednek, lassan vége a szezonnak, télen mennyiért akarja majd eladni? Nem fogják megvenni, mert még a jövő évi teljesítmény adót is azt szeretnék, hogy a mostani tulaj fizesse . Jövőre meg csak még öregebb lesz egy évvel...
Nyugi, avval, h nem vetted meg a Sedutól, sok gondtól kímélted meg magad...
Ezt lesd meg.
http://www.hasznaltauto.hu/motor/suzuki/suzuki_gsx-r_1000_k6-8923390
Én ha vennék ilyet, akkor ezt a színt.
én ebből azt szűrtem le: "ProptecH által tuningolt (keréken 174 lóerős) érdekel? Pályaidom+ lámpák."
de ha azt mondod nem az volt, akkor nem az volt!
nem vitatom!
de nekem az origi idomok (dobozban) sem voltak szimpik, talán mintha itt-ott sérült is lenne (kép alapján nehéz megítélni), és ahogy írtam is választ, gyári állapotút keresek...
lehet hogy az volt és én ítéltem meg rosszul ezek alapján... (akkor így jártam)
szóval ha tud valaki ilyet
Gyári idomokkal adtam el, sose volt pályamotor
mondtam hogy gyári állapotút keresek, nem pályamotort...
Persze annyira kellett el se jöttél megnézni
Szép K6 szerintem.
A K8 nehezebb.
Igen. Nem mondom, hogy nem gondolok rá.....eszméletlen jó motor volt.
Eladó egy Leo Vince SBK. 4 csavaros csatlakozással, szép állapotban, felfogató bilincsel. Igény esetén Gsxr 1000 összekötő csővel.
További infókért keres Emailben vagy Telefonon!
email: sportdob@gmail.com
nekem a kék-fehér k6 lenne a

tiéd volt fent eladó 56e km-el, egy hónapja kb.?
Márka: OK
Típus: mindkettő OK
évjárat: mindkettő OK

személyes tanács: amelyikből szép állapotút találsz, talán ez fontosabb szempont, minthogy melyik széria, mert mindkettő remek!