Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Dehogy feleslegesen erős, had jöjjön az 200felett ekkerékre pont az a jó benne hogy akkor amint a 600, sokat gondolkodtam a 04-es zx10r-en, utcán nem tudom mi számít kimotorozásnak de mondjuk egy 600-as biztos nem tenne teljesen boldoggá, kérem a kommenteket most hogy el vagyok szállva köszönöm!
Mivel 9-esem van szerintem azt a témát már rég felesleges boncolgatni, hogy miért kell a nagyobb az erősebb... Nincs értelme hisz azt akkor megtehettük volna mikor a 400-asomról átültem a 9-esre. Ez a kérdés már tárgytalan azóta... Meglehet magyarázni miért is, sokan már a nemi szerv nagyságát is próbálják összefüggésbe hozni ezzel. Nem kell.
Mindenki olyat vesz amennyi pénze van és olyan okból amilyen okból akarja.
Nem vagyunk egyformák. Nálad ez nálam amaz.
3. visszatérve. Én nem tudok motorozni de szeretek! Már egy 600-ast sem tudok kimotorozni utcán és bevallom. Nem is célom utcán ezt megtenni. Örök vitatéma lesz ez a "kimotorozás" fogalom. Ezt már mi itt megbeszéltük egyszer.
1. Nekem is tetszik, de akkora mint egy robogó.
2. Az ilyesmi azoknak számít, akik azt hiszik jelent bármilyen többletértéket, hogy ilyen vagy olyan motorjuk van. Persze tudom, hogy Debrecenben ez fő szempont. De semmit nem jelent. Vagy ha igen, mért nem veszel Laverdát? Abból még kevesebb van.
3. Feleslegesen erős. A ZX-9R-t se tudod kimotorozni.
Több oka is van a kawa number one-olásnak!
1. 2004-2005 formaterve iszonyatosan tetszik.
2. Ha bemegyek vele Debrecenbe és megállok egy motorosok által kedvelt helyen, akkor ne az enyém legyen már az 5. gixer abban a pillanatban amikor leállok a parkolóba....
3. 2004- 2005 10-es ereje vonzz! (Telhetetlenség vagy fóbia?)

lassan de biztosan rájön mi a jó ha vagy 2X meg etetem a száját Szarvas-Tiszakécske közt
max ugy jársz Kawasaki találkozókon mint én.........le ragasszák a suzuki feliratokat
Meg mintha Te is fikáztál volna valakit néha.
Eddig is kacagtam rajtatok, de most még megvárom amíg ZOZO is ráfanyalodik a GSX-R-re aztán biztos összeszarom magam a röhögéstől.
Miért a 10-es az eslő? Mert Kawasaki vagy egyéb szempont? Ja és amúgy miért adod el, hisz elég jó 9-esed van!
én is kibirtam a fikát,akkor te is
Már vártam ezt a hozzászólást.
Ez így nem épp igaz kijelentés.
Ha eladnám a kilencest ZX10 et vennék elsősorban. "Ha" nincs jó állapotú a motorpiacon akkor várok, hisz nem akarok szart venni. Viszont ha közbe látok egy két ígéretesnek mondható GSX1000R-ert, akkor az felkeltheti az érdeklődésemet. Ezért viszont nagy fikát kapnék a 9-es forumban. Amolyan "Ha nincs ló, jó a szamár is! " Szóval első a 10 es kawa.
Távol álljon tőlem, hogy kérdőre vonjalak, de Te el akarod adni a ZX-9R-t, hogy vehess egy GSX-R1000-t?
Nem ismerem. En ugy vagyok vele amire nincs penzem azt nem nezegetem. Ne hogy bele eljem magam meg jobban. Ha elment volna a kilencesem akkor hidd el màr nezegetnem a garazsomban.
Az eladóra....
Oksi akkor marad Kunmadár
Hát a Mátra nekem nagyon nem esik útba, hacsak nem valami nagyobb motorozást tervezünk be és épp arra is ellátogatunk.
3. km és még nem nézted meg én már csak a kiváncsiságtól is elmentem volna megnézni .
Vagy esetleg ismered ?
Hát az még meló függő sajnos...
De egyik jó barátom biztos ottlesz mert ő indul is a gyorsulásokon mindíg.
Ha más nem ő el tudja hozni.

Merre felé szoktál menni mert én itt lakom a Mátra lábánál?!
Gsxr-ről nem találtam ilyen képet ami szemből van,de ezen jól látszik,hogy nagyrészt a blokk védelmét szolgálja és egy kicsit az idomokat. A föntebbi védelemhez fúrni kellene a műanyagokat és így csak a spider marad és ha véletlen csúszik a motor akkor a lényeget megvédi.
Köszi már sikerült vele beszélni.
Online pénzkereseti lehetőség!Befektetés nélkül,valós kifizetéssel!

http://tarcsai.hypedshop.net/
Rosszul nem döntesz :) Találtam egy képet amin látszik mennyit fog az idomból. Keress pár fotót a gixerről tuti találsz róla.
Ezt néztem én is. Ha elment volna a 9-es idén. Potenciálisan már megírtam volna az adásvételit a gazdával, főleg hogy itt van egy 3 km-ere tőlem. De persze meg kell nézni.
Ok. Kunmadarasra fogsz-e menni május 1-én?