Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha eszedben lesz, és nem jelent gondot akkor enegem érdekelne majd.
https://www.facebook.com/andre... keresztűl vedd fel vele a kapcsolatot.
Eledó GIXER
Április végén megyek majd haza.
Es itthon nincs aki el tudná küldeni?
Vagy te esetleg hazajössz még szezon előtt?
Szia. Az a baj,hogy bele dobtam őket egy szerszámos dobozba és azt meg közbe haza küldtem,de én meg Angliában vagyok.
Kösz a választ. Szerintem én is ilyen mellett fogok dönteni.
Mégis mire gondolsz ?
Mondjuk aki lemocizza a hirdetésben az isteni gsxr1000-et arra vigyáznék.
Köszi a jótanácsot
Meg a havas esőben kipróbálást gondold át. Nem azért mert megfázol.
Szia!

Korábban ha jól emlékszem ítad, hogy neked kimaradt 2db 45 fokos Venhill fitting mert rosszat küldtek és cserélni kellett.

Esetleg nem adnád el őket?
Képről rendben van, de olyannal menj akinek ilyen mocija van és az kiszúrja egyből a bibiket!
Üdv mindenkinek !
Ezt a motort nézegetem vásárlási szándékkal .
Véleményetekre lennék kiváncsi , v. ismeri-e valaki ?
Válaszotokat előre is köszönöm

http://www.kepesmotor.hu/suzuk...
Köszi, meg fogom próbálni bár pont ma néztem és felrepedt a festék a fehér részbe is. De elfogadom a telefonszámot max megmutatom több embernek is.
Anyag minőség rendben van elég masszív darab. Képen mindig máshogy néz ki de élőbe az igazi Arra nem emléxem hogy idomokat védi e mert nem lóg ki annyira ,szóval szerintem az idomokat lekraistolja az aszfalt. De nem is azért vettem meg ezt hanem hogy a blokkot védjem vele ha éppen úgy adódna hogy elcsúszom valahol azért ne az legyen hogy kilukad a blokk,én meg várhatok a mentésre,azért lábon jöjjek haza inkább .
GSX-R 1000 K7-K8 komplett hengerfej szelepekkel rugókkal szerelve eladó, ha valakinek kell!
Szia! Tudnál tel. számot adni, mert érdekelne a gsxr.
A kérdésemben elfelejtettem írni,hogy az anyag minőség és a kinézet érdekel,mert még soha nem találkoztam vele és így képről,meg fura egy kicsit,de nem akarom fúrni az idomokat,így valószínű ez lesz nekem is. Arról mit gondolsz,hogyha megcsúszik a motor akkor csak a dekliket védi,vagy olyan szögben van,hogy az idomokat is bírja védeni?
Kösz a választ
A bukógomba akkor jó, ha LSL.
GB racing
Erre most mit kéne írnom? Minőségre jó elég erős is,jól is néz ki,de tesztelve nem volt de remélem nem is lesz Szeretem az LsL termékeit nekem még egyikkel se volt gondom. De ha LSL akkor még a BG racingen gondolkodnék a helyedbe mert elég masszív cuccok.
Mennyire vagy megelégedve az LSL spider bukógombákkal? Én is nézegetem.
Üdv! Először is elnézést hogy benéztem ide,ígérem nem zavarom meg a gixeresek lelki világát
Vidd el fényezőhöz mindenképp ez nem nagy dolog. Igaz 5000-en túl lesz de fain is lesz. Ha gondolod én tudok ajánlani neked egyet. Mutatok képet milyen volt és lett. Nekem 25000 volt hegesztéssel.
Csoki
Igen most volt.
De sima ovál. Nem hiszem hogy drágább lenne a tiedre amúgy ott úgy is csak egy van
Hívd fel nyugodtan rendes a tag, bár árat csak akkor fog mondani ha látja is láthatatlanban csak közelítő árat fog mondani.