Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na hétvégén sikerült haladni a vassal...
95%-os állapot...
gurultam is egy kört vele, de ennyiből nem tudok véleményt formálni...
a hatos után azért elég furcsa...
saccolni sem tudok mennyi idő alatt tudunk összecsiszolódni...
lehet egy nap... lehet egy szezon...
Eladó egy Yoshimura RS3. Szép állapotban, eredeti felfogató bilincsel 4 csavaros csatlakozással. Igény esetén Összekötő csővel is: Gsxr 1000.
Ha kérdésed van keres fel.
sportdob@gmail.com
Mit szeretnél tudni?
Sziasztok
Egy kis help kellene! Vett valaki , vagy tud valaki olyan ismerősét, aki Bazzaz rendszert vett GSX-R 1000 K7-8 hoz 2011 óta az AGO-nál? Infót honorálnám is. Fontos lenne.
Széles utat!
DK50 4E1M van rajta. Ez aztán lövésem sincs milyen cucc.
Endurance guminak tűnik.
Kezdő csoport, 90 perc. Szerintem a legjobb választás. Pont az az idő ami még meló után megoldható, még így 120 km-ről. Nem szokott nagy tömeg lenni, egyszer azt hittem csak én vagyok a pályán. Aztán kikerültek és megint semmi.
Ilyen gumival ne pályázzon, akinek nincs melegítője, a hideg használat gyilkolja leginkább a gumit amúgy. Vagy fújja keményebbre hidegen (1,4-1,5), akkor előbb is melegszik, és gyaníthatóan ilyen ember tempójánál nem lesz belőle probléma, ha esetleg felmegy a nyomás a gumiban 1,7-1,8 barra, vagy pár kör után lejön és kicsit enged belőle.
A nyílt nap szerves része.
A nyílt napok után? Vagy a versenyek után?
Ha ilyenről tudsz valamit, szólj már légy szíves.
Szokott lenni 1,5 órás menet a nap végén.15 ezer volt tavaly.
Annyit mész amennyit tudsz/akarsz.
Bizony kár.

Ég is a pofám, h tavaly nem jutottam ki.
Kár, h a MERSZ estek megszűntek.
Ahhoz ki kéne találni a ringre!
Az igen.
Nekem jó lenne a 2:15-öt is elérni...
Ebay-ről már nem, mert nem éri meg. De igen, általában picit előre tervezek...

Na igen, ezért ritkán is megyünk 180-al... Inkább felette.
Mert szeretnéd elhasználni, ha már megvetted mi?

Majd jó pihit!
Kicsit. Azért az 1:59 összejött.
Kicsit holtszezon volt akkor...
Tavalyról maradt 5 hátsó meg két első. El leszek egy darabig.
ebay, meg satöbbi gondolom. Te egy gondos, tervező ember vagy. Én meg egy link alak.

A tanító mesterem pedig ezt mondta: "180-ig tök mindegy, csak ne legyen kocka a kerék". Ebben is lehet igazságot találni. Utcán sok kisebb hátrány pótolható brute force módszerrel. Pályán ez már nem működik.

Na, mennem kell. Ez jó volt srácok. Üdv.
Persze. Lehet azért gondolom így, mert nekem mindig van otthon +1 vagy +2 gumi, Én 15 körül veszem darabját. Szerintem az még elfogadható. Amikor az ugyan ennyire kopottat akarták 20-ba adni meg 25-be(mert 60 az új ára mondta az eladó), jól kiröhögtem.
Ja.
Pirelliből is létezik ez a gyárilag vágott dolog. Asszem a "Supercorsa" jelöli ezt (legalábbis ami nekem volt, arra mind rá volt írva, régebben még Dragon). Nem állítanék a tartóssága mellé bálványokat, de ami a tapadást és a kezelhetőséget illeti, szenzációsnak gondolom, mármint utcán. És miért ne, hisz street legal gumi (tudtommal).
LY bocs!