Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Úgy úgy!
de azért el kolbászolok az uton......igaz Killer
Erre a kommentre számítottam.
Az biztos!
inkább lépj be te is az F.A.SZ.-be (fiatal alkoholisták szövetsége) nem vitatom hogy az 1000-res erősseb,nyomatékosabb meg jobb de nekem a 750-bőven elég libát kergetni a mezőn
Igaz, mert én pl. jó nagy fasz lettem tőle.

A 750-es sornégy sportgép (amit ugye csak a Suzuki gyárt manapság) talán a legélesebb koncepció. Még van kifinomultság is és már van erő is, nagyon jó átmenet. Nagyon gyors.

De "sajnos" az 1000-es gép olyan erőfölényben van, hogy annak puszta próbálgatása is eufóriát jelent egy 750-es fingatásához képest. Az igazi 2-300 cc-vel még nagyobb blokk lenne persze az ezres tömegével. Sor 4-re gondolok.
én élvezem az 1000-rest a 600-ast,a 750-est,mindegyiknek van valami varázs mondjuk az 1000 az jó nagy fasz növesztő
Mint olvashatod nem hirdeti még! Nem is biztos hogy eladja....
Üdv. Tudnál dobni egy linket a hirdetésről?
Lehet elfintult a fütykös a naciban és helyre kellett rázni.
Te mondtad, hogy nem tudod. Én csak visszamondtam. Viszont nyugodt lehetsz, nekem teljesen mindegy mit veszel. Meg hogy mit írsz. Magammal pedig nem harcolok, csak szórakoztatom magam. Te pl. egy alkalmas eszköz vagy erre.
Azt nem tudom miért kellett
Értetem Uram!
Nekem sem kell megmagyaráznom semmit. (Tipikus rád ez a "te akarsz szépíteni" szöveg. Sokszor olvastam már. No de mit is akarok szépíteni?) Te megmondtad nem tudom kimotorozni! Biztos jobban ismersz mint apám meg anyám. Sértően nem írtam számodra semmit, viszont te már buzizol. vagy magadra vetted?
Nem így ismertelek írásaidból ezidáig.
Téged tanít nem kell saját magaddal harcolsz.
Ez elég gyenge volt. Ennél még Te is durvábban mész. A hisztis-beszaratós-ráncigálós egykerék az elején, az mi?
még nem kell
Várjál. Nehogy megzavard magad!
Nem én beszéltem eddig sem hülyeségeket, hanem Te. Hogy most szépíteni próbálsz, azt magadnak kell megmagyaráznod, nem nekem. Beszéljétek meg csak a saját faszságaitokat a saját buziklubotokban. Hogy nem lehet kimtorozni, azt is a tükörbe nézve mondd. Én tudom, hogy mit meddig lehet, nem még kell megtanítanod motorozni.
Gixer 1000 k4
Sziasztok tegnap este Szegeden ellopták a barátom motorját lécci nézzétek meg hátha valaki majd találkozik vele ,és esetleg szólna ha látja köszi Ellopták
Mélyszegénység!
Ok!Küldöm.Nyáron csináltam.
Pár képet azért kérhetnék róla, ha nem gond? Kíváncsi vagyok milyen az állapota! E-mail címem az adatlapomon.
Rendben! Ma hozom el a szerelőtől a kilencest. Teljes rendbetételen esett át. Meghirdetem majd egy horribilis áron ha elmegy Nem fogom bánni és persze az sem aki megveszi hisz költségmentes, akár garit is merek rá vállalni. Aztán nézném az utódját. Ha megmarad annak még jobban örülök hisz szeretem!
Szia!
Esetleg ha aktuálissá válik a vásárlás,akkor üzenj rám,ha gondolod.Nekem van egy 2004-es ZX10-es.Meghírdetve nincs,valójában még én sem tudom,hogy elakarom e adni,de addigra talán sikerül eldöntenem.Munkahely váltás, miatt sajnos nem úgy alakult az anyagi helyzetem ahogy szerettem volna,ezért lehet megkell majd válnom életem motorjától.24.000Km van benne,én a sógoromtól vettem át és 3 év alatt 3000 km tettünk bele.Minden lecserélve olajak -szűrő ,szelepállítás,vezérmű ell.,motordiagnosztika stb.,.Mivel voltak kétségeim a futott km.-rel kapcsolatban,teljes diagnosztikát,állapotfelmérést csináltattam,de a Kawasaki Ivanicsnál is megerősítették ,hogy a km. valós.Egyedül egy első gumi csere válik majd esedékessé majd ebben a szezonba.